Wiele obiecujemy sobie po najbliższym meczu reprezentacji Polski z Czechami. Biało-czerwoni rozpoczynają eliminacje do Euro, a dla Fernando Santosa będzie to debiut w roli selekcjonera. Portugalczyk zapowiada zmianę stylu gry drużyny, a jego wybory personalne świadczą o tym, że chce ofensywnej i atrakcyjnej gry. Z okazji piątkowego meczu z Czechami bukmacher Betfan powrócił ze swoją słynną promocją Polska guuurom.

Czechy – Polska: Polska guuurom w Betfan

Rozpoczynają się eliminacje do Mistrzostw Europy, w których udział biorą Polacy, ale już pod wodzą Fernando Santosa. Kibice nie byli zadowoleni z tego, jak wyglądała gra drużyny z Czesławem Michniewiczem za sterami. Oczekują zdecydowanie atrakcyjniejszej i bardziej ofensywnej gry. A z Santosem na stanowisku selekcjonera jest to możliwe. Przed piątkowym meczem piętrzą się jednak problemy biało-czerwonych. Z powodu urazu wypadło już wielu zawodników, a zgrupowanie opuścili już Bartosz Bereszyński i Kacper Kozłowski. Liczymy, że mimo braków kadrowych Polakom uda się osiągnąć w starciu z Czechami satysfakcjonujący rezultat.

Sprawdźcie też aktualne bonusy bez depozytu!

Media prześcigają się w swoich przewidywaniach co do tego, jak będzie wyglądała gra reprezentacji pod wodzą Fernando Santosa. I na jakie wybory personalne się zdecyduje. Na pewno podczas najbliższych meczów nie zobaczymy Kamila Glika, czy Grzegorza Krychowiaka, których trener nie zdecydował się powołać. To odważny krok, który Portugalczyk postanowił powziąć. Swoje problemy mają jednak również Czesi. Z powodu urazu na pewno nie wystąpi Patrick Schick, który jest obecnie największą gwiazdą reprezentacji. Bez niego piątkowy rywal Polaków na pewno straci na jakości w ofensywie. Najlepsi bukmacherzy mimo wszystko postrzegają Czechów jako faworyta tego starcia.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Promocja Betfan trwa do 24 marca godziny 20:45. Aby wziąć w niej udział, trzeba postawić kupon odpowiednio za 19 lub 79 zł, na którym znajdą się przynajmniej cztery zdarzenia. Kupon musi zawierać zakład na wygraną Polski ze specjalnego linku na stronie bukmachera. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.40. Po spełnieniu tych warunków mecz Czechy – Polska zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na jego rezultat. Jeśli nie macie konta na Betfan, koniecznie załóżcie je z naszym kodem promocyjnym. W ten sposób uzyskacie dostęp do bonusu powitalnego Betfan.

Warunki promocji Betfan