Już jutro odbędzie się gala Prime MMA 7. Na tym wydarzeniu dojdzie do wielu interesujących walk. W naszym typowaniu postaraliśmy się wybrać kilka zdarzeń, które według nas są warte obstawienia. Sprawdź typy na Prime MMA 7!

Prime MMA 7 kursy bukmacherskie

Nadchodzącą galę Prime MMA 7 można typować z kodem promocyjnym Fortuna. Największym faworytem na całej karcie walk Prime MMA 7 jest Michał Cichy, który zawalczy z debiutującym Markiem Jówko. Kurs na wygraną Cichego wynosi zaledwie 1.06.

Prime MMA 7 typy

Organizacja Prime MMA charakteryzuje się zestawianiem pojedynków, w których faworyt jest z góry wiadomy. Przez to kursy na zwycięstwa poszczególnych zawodników rzadko są warte gry. W naszym typowaniu postaraliśmy się wybrać zdarzenia, które są warte gry.

Michał Cichy vs Marek Jówko

Patrząc na trening medialny Marka Jówko można się zastanawiać, czy 48-latek kiedykolwiek był na treningu sportów walki. Wydaje się, że nawet Kuba Lasik miałby realne szanse w starciu z Jówko. Cichy to przeciętny zawodnik nawet jak na standardy freakowe, jednak jutrzejszy pojedynek dziennikarz MMA.pl powinien wygrać błyskawicznie bez najmniejszych problemów.

Warto rozważyć nawet typ na to, że walka zakończy się w ciągu pierwszych 60 sekund. Kurs na takie zdarzenie wynosi bowiem aż 3.00.

TYP: Poniżej 1,5
KURS: 1.40

Tomasz Chic vs Żurom

Pierwsza walka Chica z Żuromem zakończyła się błyskawicznie. Patrząc na aktualną formę Żuroma, nie spodziewamy się dłuższego pojedynku. Chic ponownie powinien dość szybko znokautować rywala, który, nawet jeśli przetrwa początek, to już po kilkunastu sekundach powinien mieć ogromne problemy kondycyjne.

TYP: Poniżej 1,5
KURS: 1.70

Don Kasjo vs Adam Soroko

Don Kasjo co prawda nie ma nokautującego ciosu, ale dysponuje znakomitą kondycją. Jeśli Życiński narzuci odpowiednio wysokie tempo, to powinien skutecznie zamęczyć rywala. Dodatkowo warto wspomnieć też o słabej psychice Soroko. Już sam fakt, że nie pojawił się on na ważeniu, świadczy o braku pewności siebie tego zawodnika.

TYP: Don Kasjo przed czasem
KURS: 2.25

Fortuna bonus na start

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz bonus powitalny do 335 PLN!