Najsilniejsza liga piłkarska na świecie? Większość kibiców odpowie zapewne, że Premier League. Rozgrywki ligi angielskiej śledzą cała rzesze kibiców, a tamtejsze kluby rywalizują o triumfy w najważniejszych rozgrywkach. Gdzie obecnie można oglądać mecze Premier League? Odpowiedź może zaskakiwać.

Transmisje Premier League - gdzie oglądać ligę angielską?

Jak co sezon rozgrywki Premier League generują ogromne zainteresowanie, a co za tym idzie wyświetlenia. Obecnie prawa do transmisji spotkań ligi angielskiej posiada platforma streamingowa Viaplay. Możliwość pokazywania jednego wybranego meczu z danej kolejki ma jednak stacja CANAL+Sport. Dlatego warto przed spotkaniem zorientować się, czy przypadkiem wybrane przez nas spotkanie nie będzie dostępne w obu stacjach.

Gdzie obejrzeć Premier League online

Spotkania Premier League oglądać możecie również w internecie. Taką możliwość oferuje platforma Viaplay, a także usługa CANAL+Online. Wcześniej jednak trzeba wykupić odpowiedni pakiet. Nic płacić nie musicie za typy na dziś, które znajdziecie na naszej stronie. Niestety nie ma obecnie możliwości oglądania Premier League online za darmo. Niewykluczone, że za jakiś czas jeszcze się to zmieni.

Gdzie oglądać Premier League za darmo

Obecnie aby oglądać większość rozgrywek europejskich potrzebujemy posiadać dostępy do różnych platform streamingowych i posiadać wykupione abonamenty. W sezonie 2023/24 nie mamy możliwości oglądania Premier League za darmo. Transmisje dostępne są na Viaplay i CANAL+Sport, a dostęp do nich jest płatny. U nas dostęp macie również do szczegółowych statystyk Premier League.