We wtorkowe popołudnie organizacja MMA Attack ogłosiła na swoich mediach społecznościowych datę i miejsce gali MMA Attack 5. Wiemy, że odbędzie się ona na początku przyszłego roku.

Wielki powrót federacji MMA Attack

Wydarzenie o nazwie MMA Attack 5: Wojna Światów odbędzie się 19 stycznia, a areną zmagań będzie hala w Tomaszowie Lubelskim. Co ciekawe, we wrześniu tego roku w tym obiekcie odbyła się gala Cave MMA 3: Rave In The Cage. Póki co właściciele zdradzili, że na evencie pojawią się dwaj mistrzowie organizacji Silesian MMA. Chodzi tu konkretnie o Krystiana Blezienia (kategoria lekka) oraz Michała Hawro (kategoria kogucia).

Patronat nad całym wydarzeniem objęły kanały Polsat Sport i Super Polsat. Oznacza to, że wszyscy, którzy nie będą mogli obejrzeć gali na żywo, mają okazję zobaczyć całe wydarzenie za darmo na poszczególnych kanałach Polsatu.

Na ostatniej gali MMA Attack 4, która odbyła się 24 września 2022 roku w hali Będzin Arena, mogliśmy zobaczyć między innymi byłych zawodników organizacji KSW - Oli Thompsona, Artura "Kornika" Sowińskiego, czy Bombardiera. Niewykluczone, że aktualnie właściciele federacji planują przygotować równie ciekawe zestawienia.