Pierwsza gala CLOUT MMA okazała się niewypałem. Za drugim razem Lexy i Sławomir Peszko odrobili lekcje jeśli chodzi o walkę main event i dostarczyli bardzo medialne zestawienie. Trzecia gala spod ręki CLOUT już niebawem. Czy tym razem walka wieczoru spełni oczekiwania widzów?

Main Event  - Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak

CLOUT MMA jako pierwsza organizacja na rynku freakfightowym najważniejsze zestawienie gali, czyli Main Event postawiło na polskich piłkarzy. Co prawda nie byle jakich piłkarzy, ponieważ z historią godną oklasków. Gdybyśmy zsumowali ich mecze w kadrze reprezentacji Polski, to byłoby ich ponad 100!

Pamiętajmy jednak o tym, że zestawienie składa się z dwóch obrońców. Tomasz Hajto w swoim debiucie w klatce udowodnił, że jego filozofia jest daleka od "spokojnej gry na remis" a raczej bardziej preferuje "grę faulu". Pojedynek dwóch gwiazd piłki nożnej zamykający kartę walk CLOUT MMA 3 odbędzie się już 29 grudnia!

Formuła walki Hajto vs Wawrzyniak

Federacja CLOUT ogłosiła, że walka nie odbędzie się w najpopularniejszej formule, czyli MMA. Panowie będą zatem musieli rozszerzyć swój wachlarz umiejętności na treningach, ponieważ w formule K-1 wślizgi są zabronione. Do dyspozycji w walce, która potrwa maksymalnie 3 rundy po 3 minuty, będą małe rękawice.

"Gianni ma już za sobą debiut w Clout MMA. Czy jego doświadczenie pomoże mu w walce z debiutującym Wawrzyniakiem? Kuba cienki nie jest. I zrobi wszystko, by udowodnić to w klatce. K-1, małe rękawice, 3x3 minuty. Szykujcie się na ostrą bitkę" - pisze CLOUT w zapowiedzi zestawienia.