Czerwiec przyniesie nam bardzo ważne rozstrzygnięcia. Czeka nas bowiem finał FA Cup pomiędzy Manchesterem City i Manchesterem United, a także finał Ligi Mistrzów. W ostatni dzień maja rozegrane zostanie finałowe starcie Ligi Europy. W środowy wieczór o 21:00 Sevilla podejmie włoską AS Romę. Jak potoczy się starcie Jose Mourinho z Luisem Mendibilarem? Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 90 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Potrójna dokładka na finał Ligi Konferencji

Dla Sevilli puchary europejskie to już w zasadzie chleb powszedni. Drużyna z Hiszpanii na przestrzeni ostatnich kilku lat wygrywała w nich aż czterokrotnie. Jednak AS Roma to obrońcy zeszłorocznego tytułu. Podopieczni Jose Mourinho rozegrali przeciętny sezon ligowy, ale nadal mają nadzieję na powiększenie klubowej gabloty. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 90 pln w punktach FKP do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 31.05.2023, w godzinach 18:00-18:30, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu godziny, postawić kupon przedmeczowy za minimum 30 pln. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Zdarzenia na kuponie mogą dotyczyć jedynie finału Ligi Europy w dniu 31.05.2023. Całkowity kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 90 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Dotyczy jedynie oferty przedmeczowej.