Ten tydzień to bezsprzecznie przedłużenie futbolowego weekendu, a to za sprawą licznych starć, które przed nami. We wtorkowej ofercie mamy bardzo interesujące mecze w Premier League, a także pucharach krajowych. O 20:45 Chelsea podejmie Liverpool na Stamford Bridge, a 20:30 KKS Kalisz powalczy ze stołeczną Legią. Gdyby tego było mało czeka nas jedno z półfinałowych starć Pucharu Króla. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 90 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Potrójna dokładka - bonus 90 pln

Nie od dziś wiadomo, że wtorek i środa to święta futbolowe. Zazwyczaj te dni stoją pod znakiem słynnej Ligi Mistrzów, jednak dziś jest nieco inaczej. W Pucharze Niemiec Eintracht Frankfurt zmierzy się z solidnie dysponowanym Unionem Berlin, a Bayern Monachium podejmie SC Freiburg. Równie interesująco zapowiada się mecz Juventusu z Interem w Coppa Italia. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 90 pln w punktach FKP do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Dziel się swoimi pomysłami w typach na jutro.

W dniu 04.04.2023, w godzinach 19:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu godziny, postawić kupon przedmeczowy za minimum 30 pln. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenia stworzone za pomocą Betbuildera. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Całkowity kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.50. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 90 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Dotyczy jedynie oferty przedmeczowej.