We wtorek czekają nas cztery ostatnie spotkania 1. kolejki fazy grupowej EURO 2024. Portugalczycy swój pierwszy mecz na mistrzostwach Europy rozegrają z Czechami. Cristiano Ronaldo i spółka chcieliby namieszać na turnieju, choć w gronie faworytów do triumfu wskazywani nie są. Sprawdźcie gdzie obejrzeć mecz Portugalia - Czechy.

Portugalia - Czechy gdzie oglądać?

W 2016 roku dość nieoczekiwanie Portugalczycy osiągnęli gigantyczny sukces we Francji. Prowadzeni wówczas przez Fernando Santosa zawodnicy sięgnęli po mistrzostwo Europy. W Niemczech nie są wskazywani w gronie ścisłych faworytów do triumfu, ale dzięki temu nie ciąży na nich presja. Najlepsi bukmacherzy spodziewają się, że pewnie zwyciężą we wtorek z Czechami.

Data i godzina18.06.2024 - 21:00
TransmisjaTVP 1, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Portugalii1.50
Kurs na zwycięstwo Czechów6.30
MiejsceRed Bull Arena(Lipsk)

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra koniecznie sprawdźcie nasze typy na Portugalia - Czechy. Na Red Bull Arena w Lipsku może się dziać. Zwłaszcza, że nasi południowi sąsiedzi nie przegrali żadnego z ostatnich siedmiu spotkań. Transmisję z tego meczu znajdziecie na TVP 1 i TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Portugalia - Czechy?

Ostatni raz Portugalia mierzyła się z Czechami w 2022 roku w Lidze Narodów. Ekipa Cristiano Ronaldo wygrała oba mecze - kolejno 2:0 i 4:0 na wyjeździe. Początek rywalizacji Portugalia - Czechy na EURO 2024 zaplanowano na wtorek 18 czerwca. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 21:00. Więcej darmowych typów bukmacherskich na to, a także wiele więcej meczów znajdziecie na naszej stronie.

Portugalia - Czechy gdzie oglądać za darmo?

Eksperci spodziewają się, że to Portugalia wyjdzie z grupy F z pierwszego miejsca. Do tego będzie potrzebowała jednak zwycięstwa nad Czechami. Na całe szczęście najbliższy mecz na EURO 2024 będziecie mogli obejrzeć całkowicie za darmo. Transmisja dostępna będzie na TVP 1 i TVP Sport, a także na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Portugalia - Czechy transmisja na żywo w TV

Wszystkie spotkania mistrzostw Europy transmituje Telewizja Polska. Wyjątku nie stanowi w tym przypadku spotkanie Portugalia - Czechy. Początek zmagań w grupie F we wtorek 18 czerwca. W TV mecz obejrzycie na TVP 1 i TVP Sport. Skomentują go Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.