Gromda 15 jest zdecydowanie świetnym wydarzeniem szczególnie dla fanów Popka, bo to właśnie jego zobaczymy dzisiaj w ringu. Przeciwnikiem Polaka jest Orsu Corsu, czyli według federacji niepokonany chuligan i mistrz świata walk na gołe pięści. Kiedy walka Popek vs Orsu Corsu? O której walka Popek vs Orsu Corsu?

Popek vs Orsu Corsu - Data

Gromda już kilka miesięcy temu ogłosiła nadchodzącą walkę Popka. Co ciekawe, będzie to dla niego debiut w federacji. Jednak dopiero niedawno został ujawniony jego przeciwnik. Teraz już wiemy, że rywalem polskiej legendy będzie Maxime "Orsu Corsu" Bellamy. Został on nazwany niepokonanym, jednak w rzeczywistości stoczył tylko jedną zawodową walkę na gołe pięści. Jego starcie z Popkiem zaplanowano na galę Gromda 15, która rozpocznie się dokładnie 1 grudnia 2023 o 20:00.

O której godzinie walka Popek vs Orsu Corsu?

Walka Popek vs Orsu Corsu jest co-main eventem dzisiejszego wydarzenia. Oznacza to, że zacznie się ona około godziny 23:00. Jednak w trakcie wieczoru wszystko może się zmienić lub opóźnić. Dlatego warto oglądać od samego początku, a także obserwować relację i wyniki na żywo z gali Gromda 15. Lepiej być na bieżąco!

Wszystkie walki Gromda 15