Na przełomie czerwca i lipca zorganizowaliśmy na naszej stronie turniej #1vs1 za symboliczną składkę 5 zł od uczestnika. Rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W imprezie wzięło udział 210 osób, co pozwoliło nam zebrać łącznie 1085 zł (niektórzy uczestnicy wpłacali kwoty wyższe niż wspomniane 5 zł).

Dzięki Waszemu zaangażowaniu wsparliśmy młodych adeptów piłki nożnej z domu dziecka w Kłobucku. To miejsce od lat słynie ze świetnej pracy z młodzieżą. Chłopaki mogą teraz grać w strojach, które nie krępują ruchów, dzięki czemu są w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał i umiejętności. Co ważne, te komplety będą im służyć przez wiele lat i zapewne skorzystają z nich także kolejne dzieciaki, szukające szczęścia w kopaniu piłki w Kłobucku.

Jak podkreśla trener Andrzej Ujma, ceniony terapeuta i wychowawca, były mistrz świata - w jego obecnej drużynie gra kilku zawodników, którzy już w przyszłym roku mogą zagrać w reprezentacji Polski Domów Dziecka. Tego właśnie im życzymy!

Własnie trwa II edycja turnieju, w której nieznacznie pobito rekord uczestników. Dziękujemy bardzo za chęć udziału w zabawie i szczególnie - za chęć pomocy! Edycja numer trzy prawdopodobnie jeszcze w tym roku!

Była to też świetna okazja dla Mateusza na stworzenie nowego materiału na Youtube!

Z pasją do sportu!