W czwartek reprezentację Polski czeka niezwykle ważne spotkanie. Biało-czerwoni zagrają w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 z Wyspami Owczymi. Do tej pory udało im się zanotować tylko trzy punkty. Sytuacja w tabeli jest bardzo trudna, dlatego inny rezultat niż zwycięstwo nie wchodzi w grę.

Polska - Wyspy Owcze Gdzie Oglądać?

Porażka z Mołdawią znacząco utrudniła reprezentacji Polski drogę do finałów Mistrzostw Europy. Podopieczni Fernando Santosa nie mogą pozwolić sobie już na żadną stratę punktów. Dogonić liderujących tabeli Czechów nie będzie łatwo. Przed obstawianiem tego meczu sprawdźcie nasze typy na spotkanie Polska - Wyspy Owcze!

Mecz Polska - Wyspy Owcze obejrzycie na antenie Polsatu Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek 7 września. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:45. Mecz odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

Kiedy i o której mecz Polska - Wyspy Owcze

Polacy do tej pory mierzyli się z Wyspami Owczymi dwa razy w historii. Oba spotkania udało im się wysoko wygrać bez straty bramki. Legalni bukmacherzy spodziewają się w czwartek podobnego scenariusza. Kurs na wygraną Polski to tylko 1.14. Typ na zwycięstwo Wysp Owczych to aż 25.00. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek 7 września o godzinie 20:45. 

Polska - Wyspy Owcze Gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie reprezentacji Polski w ramach eliminacji do EURO 2024 będziecie mogli obejrzeć również za darmo. Transmisja dostępna będzie na publicznych kanałach TVP 1 i TVP Sport. Znajdziecie ją również w Internecie na stronie sport.tvp.pl. Mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Polska - Wyspy Owcze transmisja na żywo w TV

Oczekiwania związane z najbliższym meczem biało-czerwonych są ogromne. Mecz Polska - Wyspy Owcze obejrzycie na antenach Polsatu Sport Premium 1, a także TVP Sport i TVP 1. Początek spotkania eliminacji do EURO 2024 w czwartek o godzinie 20:45.