Przed rozpoczęciem EURO 2024 reprezentację Polski czekają jeszcze dwa sprawdziany. W piątek biało-czerwoni rozegrają spotkanie towarzyskie z Ukrainą. Będzie to świetna okazja do zweryfikowania, w jakiej formie są nasi reprezentanci, a przy okazji wypróbowania kilku rozwiązań taktycznych. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć ten mecz.

Polska - Ukraina gdzie oglądać?

Mistrzostwa Europy już za rogiem, ale jeszcze zanim oficjalnie rozpocznie się turniej, czeka nas ostatnie zgrupowanie. Michał Probierz wciąż ma do podjęcia wiele ważnych decyzji. A i taktycznie jest co testować. Reprezentacja Ukrainy, z którą gramy w piątek zdaje się być odpowiednim na tę okazję rywalem. Najlepsi bukmacherzy, co ciekawe, nie wskazują nam faworyta. Kursy na obie drużyny są niemal identyczne - w okolicach 2.75.

Data i godzina06.06.2024 - 20:45
TransmisjaTVP 1
Kurs na zwycięstwo Polski2.75
Kurs na zwycięstwo Ukrainy2.75
MiejscePGE Narodowy (Warszawa)

Ostatni raz z reprezentacją Ukrainy mieliśmy okazję mierzyć się w 2020 roku. Wówczas Polacy wygrali w sparingu 2:0. Takim wynikiem w najbliższym spotkaniu na pewno nie pogardziłby żaden kibic. A już na pewno nie Michał Probierz. Przed pierwszym gwizdkiem koniecznie sprawdźcie nasze typy na mecz Polska - Ukraina. Spotkanie obejrzycie na TVP 1.

Kiedy i o której mecz Polska - Ukraina?

Mimo namowy dziennikarzy Michał Probierz nie chciał zdradzić wcześniej, jaki skład pośle na boisko na mecz z Ukrainą. Media spodziewają się jednak wielu niespodzianek i zaskakujących rozwiązań. Nie zapominajcie, że więcej darmowych typów bukmacherskich na to spotkanie, znajdziecie w naszej zakładce Typy Dnia. Początek sparingu został zaplanowany na piątek. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:45. 

Polska - Ukraina gdzie oglądać za darmo?

Michał Probierz poprowadził do tej pory reprezentację Polski w sześciu meczach. I nie przegrał jeszcze ani jednego. Kibice wierzą, że passa nie zostanie przerwana w piątek. Ukraina jest jednak w bardzo dobrej formie i to zdecydowanie rywal, którego nie można zlekceważyć. Mecz obejrzycie całkowicie za darmo w TVP 1. Skomentują go Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Polska - Ukraina transmisja na żywo w TV

Ukraina ostatni mecz przegrała 12 września 2023 roku. Lepsi od niej wówczas w eliminacjach do EURO okazali się Włosi. Od tamtej pory nasi wschodni sąsiedzi rozegrali siedem spotkań i nie przegrali żadnego, a mierzyli się m.in. z Niemcami. Spotkanie Polska - Ukraina w TV obejrzycie wyłącznie na antenie TVP 1. Początek o godzinie 20:45.