Po spotkaniu z Ukrainą reprezentację Polski czeka sparing z Turcją. Będzie to zarazem ostatnie spotkanie, jakie biało-czerwoni rozegrają przed mistrzostwami Europy. Dobrze byłoby znów pokazać się z dobrej strony i zakończyć je zwycięstwem. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć mecz Polska - Turcja.

Polska - Turcja gdzie oglądać?

Aż 31 lat minęło od ostatniego spotkania reprezentacji Polski z Turcją. Biało-czerwoni pod wodzą Michała Probierza nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania, a najlepsi bukmacherzy typują ich do roli faworyta przed najbliższym. Kurs na wygraną Polski wynosi w przybliżeniu 2.35, a na Turcję jest to już 3.00.

Data i godzina10.06.2024 - 20:45
TransmisjaTVP 1
Kurs na zwycięstwo Polski2.35
Kurs na zwycięstwo Turcji3.00
MiejscePGE Narodowy (Warszawa)

W meczu z Turcją biało-czerwoni powinni wystąpić już w niemal podstawowym składzie. Między słowami na konferencji prasowej zdradził to Michał Probierz. Sparing z Turcją transmitować będzie TVP 1. Przed rozpoczęciem rywalizacji koniecznie zajrzyjcie jeszcze do naszych typów na mecz Polska - Turcja.

Kiedy i o której mecz Polska - Turcja?

Niestety poważna kontuzja z meczu z Ukrainą wykluczyła z gry na EURO 2024 Arkadiusza Milika. Niepokój wzbudza także stan zdrowia Tarasa Romanczuka. Sztab reprezentacji Polski liczy, że pomocnik zdąży wyleczyć się na mecz z Holandią. Zanim jednak go rozegramy, czeka nas sparing z Turcją. A ten zaplanowano na poniedziałek 10 czerwca, na godzinę 20:45.

Polska - Turcja gdzie oglądać za darmo?

Polacy prezentują się z meczu na mecz coraz bardziej okazale, a większość ekspertów typuje, że wygramy w poniedziałek z Turcją. Więcej propozycji do zagrania na to spotkanie znajdziecie w zakładce Typy Dnia. Mecz na całe szczęście obejrzycie na żywo w polskiej telewizji i do tego całkiem za darmo. Będzie dostępny na TVP 1.

Polska - Turcja transmisja na żywo w TV

Podstawowy skład reprezentacji Polski na mecz z Turcją może mocno różnić się od tego, który wybiegł na murawę w rywalizacji z Ukrainą. Niemal pewne jest, że znajdzie się w nim Robert Lewandowski. Transmisja ze sparingu z Turcją dostępna będzie wyłącznie na TVP 1. Początek o godzinie 20:45.