Po mizernych spotkaniach w eliminacjach do EURO 2024 zakończyły się wreszcie męczarnie reprezentacji Polski. Biało-czerwoni nie uzyskali bezpośredniego awansu na mistrzostwa Europy, ale mają wciąż szansę w barażach. Tymczasem we wtorek czeka ich mecz towarzyski z Łotwą. Gdzie oglądać Polska - Łotwa?

Polska - Łotwa gdzie oglądać?

Nad grą reprezentacji Polski kibice załamują ostatnio ręce. Biało-czerwoni nie wygrali z Mołdawią ani Czechami, a ponieważ zanotowali tylko dwa remisy po 1:1, stracili szansę na bezpośredni awans na EURO 2024. W marcu powalczą jednak o niego w barażach. W najbliższym meczu Polska zmierzy się towarzysko z Łotwą. Najlepsi bukmacherzy typują pewne zwycięstwo reprezentacji Polski.

Mecz Polska - Łotwa obejrzycie za darmo w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna na antenie TVP 1, TVP Sport, a także Polsatu Sport Premium 1. W internecie spotkanie obejrzycie na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji został zaplanowany na wtorek, 21 listopada o godzinie 20:45. Koniecznie sprawdźcie wcześniej nasze typy na Polska - Łotwa.