Przed nami ostatni już mecz eliminacji do mistrzostw Europy w wykonaniu Polaków. W piątek zmierzą się na PGE Narodowym z Czechami. Choć biało-czerwoni są faworytami, spodziewamy się kolejnej trudnej przeprawy. Mecz obejrzycie na przynajmniej kilku kanałach, co daje spory komfort wyboru.

Polska - Czechy gdzie oglądać?

Biorąc pod uwagę przebieg eliminacji do EURO 2024, należy się chyba cieszyć, że dla Polaków się one już kończą. Biało-czerwoni skompromitowali się w kilku spotkaniach, a przed ostatnią kolejką ich losy nie są pewne. Nawet wygrana z Czechami nie zagwarantuje wyjazdu na mistrzostwa Europy. Oprócz tego musiałyby korzystnie potoczyć się losy pozostałych spotkań Czechów i Albanii. Typy na Polska - Czechy znajdziecie w naszych zapowiedziach redaktorów.

Jeśli chodzi o transmisję meczu z Czechami, będzie ona dostępna w kilku źródłach. Mecz Polska - Czechy obejrzycie na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsatu Sport Premium 1. Transmisja dostępna będzie również na stronie bukmachera Betclic. Początek spotkania w piątek 17 listopada o godzinie 20:45.

Kiedy i o której mecz Polska - Czechy?

Bilans ostatnich meczów Polaków z Czechami jest mocno niekorzystny dla biało-czerwonych. Czechy wygrały cztery z poprzednich pięciu starć. Mimo to najlepsi bukmacherzy typują jako faworyta gospodarzy. Mecz rozegrany zostanie w piątek 17 listopada 2023 roku. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 20:45.

Polska - Czechy gdzie oglądać za darmo?

Najbliższy mecz Polaków w eliminacjach do mistrzostw Europy zobaczycie na szczęście za darmo. Transmisja dostępna będzie na kanałach publicznych TVP 1 i TVP Sport. Wcześniej jednak sprawdźcie typy bukmacherskie na niego. Znajdziecie je w naszych wpisach, a także zakładce Typy Dnia.

Polska - Czechy transmisja na żywo w TV

Zainteresowanie spotkaniem Polska - Czechy jest ogromne. Dlatego też warto wiedzieć, gdzie można obejrzeć go w telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.