Gala Polsat Boxing Night w 2021 roku zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru jubileuszowej gali PBN wystąpi Michał Cieślak. Kiedy gala Polsat Boxing Night 10? PPV Polsat Boxing Night 10 – gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10? Polsat Boxing Night 10 zawodnicy – jak wygląda karta walk Polsat Boxing Night 10?

Kiedy gala Polsat Boxing Night 10?

Wraca gala Polsat Boxing Night! 2021 rok to nie tylko emocje związane z galami MMA czy głośnymi freakfightami, ale także z powrotem popularnych gali organizowanych przez telewizję Polsat. Kiedy gala Polsat Boxing Night 10? Najbliższe, jubileuszowe wydarzenie odbędzie się 14 maja, a więc w piątek.

PPV Polsat Boxing Night 10

transmisja gali polsat boxing night 10

PPV Polsat Boxing Night 10 – gala będzie transmitowana w otwartej telewizji Polsat. W związku z faktem, że obiekty są zamknięte i organizatorzy nie zarabiają takich pieniędzy na sprzedaży biletów, jak miało to miejsce przed pandemią koronawirusa, można było domniemać, że gala PBN 10 zostanie zorganizowana w systemie PPV. Okazało się jednak inaczej i dostęp do gali będzie darmowy dla wszystkich.

Gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10?

Gala Polsat Boxing Night 10 odbędzie się w Warszawie. Wszystko wskazuje jednak na to, że odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10, niestety nie będzie brzmiała – z perspektywy trybun hali czy stadionu. Choć rząd luzuje obostrzenia, jeśli chodzi o pandemię koronawirusa, na powrót na trybuny będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Zobacz także: Gdzie oglądać boks? Boks transmisje online

To, gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10, będzie więc indywidualną sprawą każdego widza. W dzisiejszych czasach, w związku z rozwojem technologi, największe wydarzenia sportowe można bowiem oglądać zarówno tradycyjnie w telewizorze czy komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych, jak tablet czy smartfonie. Wszystko zależy od tego, jakim urządzeniem dysponuje dany odbiorca i czy internet, który posiada, będzie adekwatny do oglądania transmisji.

Polsat Boxing Night 10 zawodnicy

zawodnicy polsat boxing night 10

Polsat Boxing Night 10 zawodnicy – czyli kto wystąpi na gali PBN 10? Trzeba przyznać, że organizatorzy przygotowali naprawdę ciekawe nazwiska na premierowy event w 2021 roku. Najpierw zobaczymy trzy pojedynki w boksie olimpijskim, a karta walk, jeśli chodzi o walki zawodowe, rozpocznie się od powrotu na ring Nikodema Jeżewskiego. Zawodnik z Kościerzyny ma za sobą pierwszą porażkę w karierze, przegrywając w grudniu 2020 roku z Lewrencem Okolie o pas WBO w kategorii cruiser. Jego rywalem po pierwszej porażce przed czasem będzie Vladmir Reznicek z Czech.

Na gali PBN 10 zobaczymy także walkę kobiet – Ewa Piątkowska zmierzy się z Judy Waguthii. Zaplanowany jest także czwarty występ w boksie zawodnika MMA, czyli Daniela Rutkowskiego. Jak na razie „Rutek” jeden pojedynek wygrał, a dwa przegrał. Tym razem zmierzy się z niepokonanym Białorusinem Maksimem Hardzeiką.

Zobacz także: Kim jest Ewa Piątkowska?

W co-main evencie wystąpią niezwykle doświadczony Robert Talarek i Łukasz Stanioch, który w ostatnim pojedynku pokonał innego z weteranów, Rafała Jackiewicza. Walka wieczoru to starcie Michała Cieślaka z Jurijem Kaszinskim. Stawką tego pojedynku jest eliminator do walki o pas mistrzowski organizacji IBF.

Jeśli chodzi o walkę wieczoru, zakłady bukmacherskie Fortuna zdecydowanego faworyta widzą w Cieślaku. Kurs na triumf zawodnika z Radomia wynosi 1.20.

Polsat Boxing Night 10 karta walk

Polsat Boxing Night 10 karta walk jest więc znana i ogłoszona w pełni. Organizatorzy zaplanowali 10 pojedynków – trzy w boksie amatorskim i pięć w zawodowym.

Karta walk Polsat Boxing Night 10:

Michał Cieślak – Jurij Kaszinski
Robert Talarek – Łukasz Stanioch
Daniel Rutkowski – Maksim Hardzeika
Ewa Piątkowska – Judy Waguthii
Nikodem Jeżewski – Vladimir Reznicek

Bartłomiej Rośkowicz – Paweł Sulęcki*
Oliwier Zamojski – Dominik Palak*
Sebastian Kusz – Kevin Lakatos*

* walka na zasadach boksu olimpijskiego


Gala Polsat Boxing Night 10 zaplanowana jest na 14 maja.
Tak, Michał Cieślak wystąpi w walce wieczoru.