Gala Polsat Boxing Night w 2021 roku zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru jubileuszowej gali PBN wystąpi Michał Cieślak. Kiedy gala Polsat Boxing Night 10? PPV Polsat Boxing Night 10 – gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10? Polsat Boxing Night 10 zawodnicy – jak wygląda karta walk Polsat Boxing Night 10?

Kiedy gala Polsat Boxing Night 10?

Wraca gala Polsat Boxing Night! 2021 rok to nie tylko emocje związane z galami MMA czy głośnymi freakfightami, ale także z powrotem popularnych gali organizowanych przez telewizję Polsat. Kiedy gala Polsat Boxing Night 10? Najbliższe, jubileuszowe wydarzenie odbędzie się 14 maja, a więc w piątek.

PPV Polsat Boxing Night 10

transmisja gali polsat boxing night 10

PPV Polsat Boxing Night 10 – gala będzie transmitowana w otwartej telewizji Polsat. W związku z faktem, że obiekty są zamknięte i organizatorzy nie zarabiają takich pieniędzy na sprzedaży biletów, jak miało to miejsce przed pandemią koronawirusa, można było domniemać, że gala PBN 10 zostanie zorganizowana w systemie PPV. Okazało się jednak inaczej i dostęp do gali będzie darmowy dla wszystkich.

Gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10?

Gala Polsat Boxing Night 10 odbędzie się w Warszawie. Wszystko wskazuje jednak na to, że odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10, niestety nie będzie brzmiała – z perspektywy trybun hali czy stadionu. Choć rząd luzuje obostrzenia, jeśli chodzi o pandemię koronawirusa, na powrót na trybuny będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

To, gdzie oglądać Polsat Boxing Night 10, będzie więc indywidualną sprawą każdego widza. W dzisiejszych czasach, w związku z rozwojem technologi, największe wydarzenia sportowe można bowiem oglądać zarówno tradycyjnie w telewizorze czy komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych, jak tablet czy smartfonie. Wszystko zależy od tego, jakim urządzeniem dysponuje dany odbiorca i czy internet, który posiada, będzie adekwatny do oglądania transmisji.

Polsat Boxing Night 10 zawodnicy

zawodnicy polsat boxing night 10

Polsat Boxing Night 10 zawodnicy – czyli kto wystąpi na gali PBN 10? Trzeba przyznać, że organizatorzy przygotowali naprawdę ciekawe nazwiska na premierowy event w 2021 roku. Najpierw zobaczymy trzy pojedynki w boksie olimpijskim, a karta walk, jeśli chodzi o walki zawodowe, rozpocznie się od powrotu na ring Nikodema Jeżewskiego. Zawodnik z Kościerzyny ma za sobą pierwszą porażkę w karierze, przegrywając w grudniu 2020 roku z Lewrencem Okolie o pas WBO w kategorii cruiser. Jego rywalem po pierwszej porażce przed czasem będzie Vladmir Reznicek z Czech.

Na gali PBN 10 zobaczymy także walkę kobiet - Ewa Piątkowska zmierzy się z Judy Waguthii. Zaplanowany jest także czwarty występ w boksie zawodnika MMA, czyli Daniela Rutkowskiego. Jak na razie "Rutek" jeden pojedynek wygrał, a dwa przegrał. Tym razem zmierzy się z niepokonanym Białorusinem Maksimem Hardzeiką.

Zobacz także: Kim jest Ewa Piątkowska?

W co-main evencie wystąpią niezwykle doświadczony Robert Talarek i Łukasz Stanioch, który w ostatnim pojedynku pokonał innego z weteranów, Rafała Jackiewicza. Walka wieczoru to starcie Michała Cieślaka z Jurijem Kaszinskim. Stawką tego pojedynku jest eliminator do walki o pas mistrzowski organizacji IBF.

Jeśli chodzi o walkę wieczoru, zakłady bukmacherskie Fortuna zdecydowanego faworyta widzą w Cieślaku. Kurs na triumf zawodnika z Radomia wynosi 1.20.

Polsat Boxing Night 10 karta walk

Polsat Boxing Night 10 karta walk jest więc znana i ogłoszona w pełni. Organizatorzy zaplanowali 10 pojedynków – trzy w boksie amatorskim i pięć w zawodowym.

Karta walk Polsat Boxing Night 10:

Michał Cieślak - Jurij Kaszinski
Robert Talarek - Łukasz Stanioch
Daniel Rutkowski - Maksim Hardzeika
Ewa Piątkowska - Judy Waguthii
Nikodem Jeżewski - Vladimir Reznicek

Bartłomiej Rośkowicz - Paweł Sulęcki*
Oliwier Zamojski - Dominik Palak*
Sebastian Kusz - Kevin Lakatos*

* walka na zasadach boksu olimpijskiego


Jaki jest termin Polsat Boxing Night 10?
Gala Polsat Boxing Night 10 zaplanowana jest na 14 maja.
Czy Michał Cieślak zawalczy na Polsat Boxing Night 10?
Tak, Michał Cieślak wystąpi w walce wieczoru.