Adrian "Polak" Polański vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula, czyli walka poprzedzające co-main eventy gali FAME MMA Friday Arena 2. Kiedy walka Polak vs Tańcula? O której godzinie walka Polak vs Tańcula?

Polak vs Tańcula - data

Walka Polak vs Tancula odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Polak vs Tańcula

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w szczecińskiej Netto Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA Friday Arena 2. Starcie Polaka z Tańculą jest ósmym w kolejności. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 22:20.