Zarówno Pogoń Szczecin, jak i Widzew Łódź sezon ligowy rozpoczęły od zwycięstw. W niedzielę zmierzą się w ostatnim spotkaniu 2. kolejki Ekstraklasy. Portowcy są wyraźnym faworytem, ale podopiecznych Janusza Niedźwiedzia nie warto lekceważyć. W ubiegłym sezonie udało im się urwać punkty Pogoni.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź Gdzie oglądać?

W ubiegłym sezonie mecze Pogoni z Widzewem dostarczały niemałych emocji. Łącznie w dwóch meczach między nimi padł aż dziewięć bramek. Z tego też względu kibice spodziewają się w niedzielę wspaniałego widowiska. Bukmacherzy stawiają jednak na zwycięstwo gospodarzy.

Spotkanie w ramach 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy między Pogonią i Widzewem obejrzycie na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3. Początek rywalizacji już w niedzielę 30 lipca o godzinie 20:00. Arbitrem głównym pojedynku będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Warto przed tym spotkaniem zerknąć do naszej zakładki Typy Dnia i zastnowić się, co warto postawić.

Kiedy i o której mecz Pogoń Szczecin - Widzew Łódź?

2. kolejkę Ekstraklasy zakończy mecz Pogoni z Widzewem. Spotkanie rozgrywane na Stadionie Miejskim w Szczecinie odbędzie się w niedzielę 30 lipca. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:00.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź transmisja na żywo w TV

Prawa do transmitowania spotkań PKO BP Ekstraklasy na sezon 2023/24 zachował CANAL+. Spotkanie Pogoni z Widzewem w telewizji obejrzycie na kanałach CANAL+Sport i CANAL+Sport 3.