Aż pięć goli zaaplikowała Linfield Pogoń Szczecin w wyjazdowym meczu. Losy awansu na dobrą sprawę wydają się już rozstrzygnięte. Zwłaszcza że w rewanżu z drużyną z Irlandii Północnej Portowcy zagrają w Szczecinie.

Pogoń Szczecin - Linfield Gdzie Oglądać

Pierwszy mecz pomiędzy Pogonią Szczecin i Linfield był prawdziwym pokazem jakości ofensywnej obu drużyn. A przy okazji czy nie słabości w defensywie? Portowcy, gdyby nie VAR i odrobina szczęścia mogli wygrać tylko 5:4. Ostateczny wynik starcia w Irlandii Północnej to jednak 5:2.

W czwartek Pogoń zmierzy się z Linfield w rewanżu. Bukmacherzy nie dają niemal żadnych szans zespołowi z Irlandii Północnej na zwycięstwo. Kurs na jego wygraną wynosi aż 9.50. Typ na triumf Portowców to natomiast 1.30. Spotkanie obejrzycie na antenie TVP Sport. Pamiętajcie, że darmowe typy bukmacherskie na ten mecz znajdziecie na naszej stronie w zapowiedziach redaktorów.

Kiedy i o której mecz Pogoń Szczecin - Linfield?

W teorii spotkanie rewanżowe z Linfield dla Pogoni powinno być jedynie formalnością. W praktyce piłkarze ze Szczecina wiedzą, że nawet na własnym stadionie nie wolno zlekceważyć rywala. Mecz z Linfield rozegrany zostanie w czwartek 3 sierpnia w Szczecinie. Początek rywalizacji o godzinie 18:00.

Pogoń - Linfield, transmisja na żywo w TV

Jeśli szukacie informacji na temat tego gdzie znaleźć transmisję spotkania rewanżowego Pogoni Szczecin z Linfield, to dobrze trafiliście. Mecz będzie transmitowany na antenie TVP Sport. Przed transmisją możecie obejrzeć również studio meczowe.