Kolejny weekend i kolejny raz przed nami rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie. Po raz ostatni w tym sezonie zagrają topowe ligi europejskie, a więc La Liga i Seria A. Ciekawie zapowiadają się zwłaszcza starcia w lidze hiszpańskiej. Czeka nas między innymi mecz Realu Madryt z Athleticiem Bilbao. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi meczów w europejskich ligach i nie tylko warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Bukmacher Fortuna ma do zaoferowania ciekawą promocję. Jak skorzystać z bonusu?

Podwójny Snajper na piłkę nożną - bonus 400 pln

We Włoszech zobaczymy ciekawie zapowiadające się zestawienia - Udinese powalczy z Juventusem, a AC Milan zagra z Veroną. W hiszpańskiej La Liga Villarreal zmierzy się z Atletico Madryt. Emocji z pewnością nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus w punktach za kupon na piłkę nożną. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja składa się z dwóch etapów. Etap 1 jest następujący: w dniu 04.06.2023, w godzinach 13:00-14:00 należy dokonać depozytu dowolnej kwoty z kodem „SNAJPER”. W ciągu godziny od depozytu należy postawić kupon za minimalną stawkę 2 pln. Kupon powinien składać się wyłącznie z zakładów złożonych za pomocą Betbuildera. Minimalny kurs łączny kuponu to 10.00. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO lub AKO. Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia dotyczące piłki nożnej! Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma równowartość 200 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Etap 2 promocji trwa w dniu 04.06.2023 w godzinach 18:00-19:00. Aby otrzymać bonus należy powtórzyć powyższe kroki. Łącznie gracz może otrzymać 400 pln bonusu w punktach FKP.