Kolejny sportowy weekend za nami. Mieliśmy okazję podziwiać ostatnią kolejkę tegorocznej kampanii Premier League. Arsenal rozbił Wolves, a mistrzowie z Manchesteru polegli z Brentford. Przed nami nowe sportowe zmagania. W tym tygodniu czeka nas chociażby prestiżowy turniej tenisa, French Open. Jeden z bukmacherów oferuje promocję obowiązującą jedynie dzisiaj, a więc 29.05.2023. W jej ramach możemy otrzymać bonus do 50 pln od pierwszej wpłaty, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

Bonus 50 pln od pierwszego depozytu

Poniedziałek stanie pod znakiem tenisa na najwyższym poziomie. W ramach słynnego French Open zmierzą się chociażby Novak Djokovic z Aleksandarem Kovacevicem, a także Arthur Fils z Alejando Davidovichem Fokiną. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Warto nadmienić, że promocja obowiązuje tylko 29.05.2023! Możemy rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i tym samym zyskanie kilku innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko graczy, którzy mają już konto u bukmachera, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 29.05.2023 należy dokonać wpłaty minimum 2 pln na saldo główne z kodem promocyjnym "fortuna". Gracz niezwłocznie otrzyma podwojenie swojego depozytu do maksymalnie 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.