STS na swoim blogu poinformował nas o gotowości na współpracę z kolejnym topowym klubem pierwszej ligi. Podbeskidzie dołącza zatem do coraz większej grupy klubów, które współpracują z polskim bukmacherem działającym również na skalę światową.

Współpraca Podbeskidzie - STS

Już od nowego sezonu na koszulkach Podbeskidzia pojawi się logo STS. Na ten moment bukmacher współpracuje również z innymi klubami grającymi w Ekstraklasie. Podpisali umowę na przykład z klubem Raków Częstochowa, czyli aktualnym Mistrzem Polski, Koroną Kielce, czy nawet GKS-em Katowice.

Sponsoring klubu z Podbeskidzia to szansa dla bukmachera, żeby przedstawić swoją markę nowemu gronu kibiców. W interesie STS pozostaje więc przygotować w nowym roku jak najskuteczniejsze kampanie reklamowe, które zachęcą fanatyków piki nożnej do obstawiania właśnie u nich.

Komentarz STS i Podbeskidzia

Bukmacher zdaje się pokładać w klubie duże nadzieje i liczyć na pozytywny rozwój współpracy. Podbeskidzie stara się jak może i również zachęca kibiców do obstawiania na stronie sponsora, poprzez aktywne prowadzenie konta na Instagramie i Twitterze.

Z pewnością nie są to jednostronne korzyści, ponieważ sam klub przyznaje, jak dużym i ważnym wydarzeniem dla nich jest podjęcie się tej współpracy.

- Nawiązujemy współpracę z największym bukmacherem w Polsce i jest to dla nas powód do dumy. Ta umowa stanowi dla nas dużą wartość wizerunkową. Pokazujemy, że jesteśmy gotowi, aby współpracować z najlepszymi. Bardzo dziękuję Zarządowi firmy STS za zaufanie i cieszę się, że możemy grać w jednej drużynie. - mówi Bogdan Kłys prezes TS Podbeskidzie SA.