Na sobotnią galę KSW Epic oprócz karty głównej zaplanowano także specjalny turniej. Półfinały odbyły się zaraz po szybkiej walce Ivana Erslana z Bohdanem Gnidko. Pierwszym turniejowym starciem była konfrontacja Damiana Piwowarczyka z Kleberem Silvą.

Piwowarczyk pokonuje Silvę mocnym ciosem na wątrobę

Damian od pierwszych sekund był już w akcji - nieumyślnie trafił on w krocze Brazylijczyka, więc nastąpiła krótka przerwa. Po szybkim wznowieniu Piwowarczyk wciąż aktywnie atakował przeciwnika. Silva natomiast próbował kombinacji, aż nagle skutecznie trafił. Polak się zachwiał i walka sprawnie przeszła na chwilę do parteru. Piwowarczyk błyskawicznie wyszedł z sytuacji, udało mu się wstać.

Polak szybko skorzystał z okazji i wyprowadził masę ciosów w stronę rywala. Nagle trafił on Silvę lewym hakiem na wątrobę i koniec! Nokaut!

Uzdolniony Damian Piwowarczyk pokonał Klebera Silvę przez KO, runda I - 2:42

Pojedynki z gali KSW Epic warto obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Dzięki niemu zyskacie nie tylko bonus powitalny do 3754 PLN, lecz także extra freebet o wartości 400 PLN za za wytypowanie zwycięzcy starcia Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek!

superbet khalidov vs adamek