Starcie o pas mistrzowski kategorii ciężkiej to zdecydowanie walka, na którą czekali wszyscy fani gali KSW! Phil de Fries i Szymon Bajor to niekwestionowani mocni zawodnicy w swojej dziedzinie. Z tego też względu zapewnili swoim fanom niezapomniane emocje! Kto wygrał walkę Phil De Fries vs Szymon Bajor na KSW 84?

Phil De Fries wygrywa przez poddanie Bajora po dwóch rundach na KSW 84!

Nikt nie może zaprzeczyć, że walka tych zawodników nie była najbardziej wyczekiwaną podczas tego wydarzenia. Tym razem faworytem starcia był Phil De Fries. Z tego też względu już od pierwszej rundy emocje sięgały zenitu. Siła ciosów definitywnie była tutaj ogromna z racji wagi, w której pojedynek się odbywał. Już w na etapie początkowym Philowi udało się doprowadzić do parteru.

https://twitter.com/PolskaGurom_MM/status/1680334880167657473?s=20

Bajorowi udało się z niego uciec pod koniec rundy, jednak drugi etap został rozpoczęty sprowadzeniem Polaka na matę. W tym przypadku niemal przez 5 minut Phil męczył Szymona, który wciąż się nie poddawał. Mimo to ostatnie sekundy drugiego odcinka zaważyły o zadecydowaniu, kto zostaje zwycięzcą!

Według werdyktu w Main Evencie KSW 84 po 4 minutach i 57 sekundach rundy drugiej wygrał Phil de Fries! To jemu należy się pas mistrzowski! Już teraz sprawdźcie pozostałe KSW 84 wyniki!