Po niespodziewanym zakończeniu walki i jednoczesnym zwycięstwie Czarnego Polaka i Dredziastego przyszedł czas na drugą część półfinału Igrzysk Gladiatorów podczas Prime MMA 8. Tym razem w klatce do walki stanęli Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak i Łukasz "Magical JR" Malankowski vs Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski. Która para okazała się lepsza?

Underdogi w finale Igrzysk Gladiatorów Prime MMA 8!

Ten pojedynek miał oczywiście swoich faworytów, którymi bez wątpienia byli Kamerzysta oraz Magical Jr. Ich przeciwnicy należeli do kompletnych underdogów. Starcie rozpoczęło się dynamicznie, a Wawrzyniak od razu podbiegł do Gnatowskiego, na tyle szybko, że się przewrócił. Doszło do przerwy i zmiany przeciwników.

Już po chwili Pazik rzucił na deski Kamerzystę dwukrotnie, przez które doszło do liczenia. Finalnie zakończyło to jego udział w walce turniejowej. Wujek Samo Zło działał w tym samym czasie bardzo dynamicznie w walce z Magicalem Jr. Po odpadnięciu Kamerzysty doszło do walki dwóch na jednego. Co ciekawe, nie odpadł on po kilku sekundach i wytrwale odpierał ciosy.

Finalnie jednak, wbrew zakładanym kursom zwycięzcami tego starcia zostali Wujek Samo Zło i Rafał Pazik!