Pierwsza walka podczas Prime MMA 8 należała do uczestników Igrzysk Gladiatorów. W klatce zmierzyli się Marek "Kirimasu" Jówko i Patryk "Robalini" Śliwa vs Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka. Która dwójka została zwycięzcami i przeszła dalej?

Niespodziewana wygrana Czarnego Polaka i Dredziastego na Prime MMA 8!

W przypadku tego zestawienia to Dredziasty i Czarny Polak byli typowani, jako niemal pewni zwycięzcy. Wiadome było, że starcia Igrzysk będą należeć do intensywnych i oczywiście nie była to pomyłka. Na początku rundy Robalini wszystkich zaskoczył, pomagając rywalom bić swojego partnera. Już po krótkiej przerwie mężczyzna zrozumiał, z kim właściwie się mierzy.

Czarny Polak od pierwszych chwil pokazał się od dobrej strony trzykrotnie doprowadzając do upadku na matę Marka Jówko. Robalini również był liczony. Po kilku sekundach walka niespodziewanie została zakończona, co zaskoczyło zarówno przegranych, jak i zwycięzców tego starcia.

Robalini został zdyskwalifikowany przez wykonanie kopnięcia, które było nielegalne natomiast Marek Jówko został pokonany przez TKO. W rezultacie Dredziasty i Czarny Polak przechodzą do kolejnego etapu Igrzysk Gladiatorów. Robalini przyznał, że celowo zaatkował swojego rywala, bo "go wk*wiał na konferencjach".