Brutalna walka Janikowskiego z Romanowskim zakończyła kartę główną gali KSW 89. Po jej zwieńczeniu przyszedł czas na drugi najważniejszy pojedynek tego wieczoru, czyli Co-Main Event. To właśnie w nim walkę o pas mistrzowski stoczyli Paweł Pawlak i Michał Materla!

Pawlak pokonuje Materlę w Co-Main Evencie - KSW 89

W Co-Main Evencie KSW 89 to Paweł Pawlak był kompletnym faworytem według bukmacherów. Już od samego początku byliśmy świadkami mocnych ciosów. Materla był jednak widocznie wolniejszy od swojego rywala. Choć Michał dążył do próby obalenia, to Pawlak świetnie się bronił, a już po chwili to on znalazł się na górze. Finalnie pierwsza runda była po stronie Pawła.

W drugim etapie walki widocznie Pawlak kontrolował sytuację i tego jego ciosy chwiały rywalem. Mężczyzna doskonale unikał uderzeń, a sam działał niezwykle celnie w stronę Materli. W trzeciej rundzie mogliśmy zauważyć sporą pracę Pawlaka oraz Michała polującego na pojedynczy cios. W końcu jednak udało mu się trafić, co zachwiało Pawłem, ale nie powstrzymało go to przed dalszą walką.

Czwarty etap wcale nie stracił na dynamice ciosów. Pawlak ciągle pokazywał swoją energię, kopiąc wysokimi i niskimi ciosami. Zdawało się, że zawodnik ciągle przyspiesza i było wiadome, że ten moment jest po jego stronie. Finalnie to oczywiście Paweł Pawlak wygrywa pojedynek o pas mistrzowski na gali KSW 89!

Bądźcie na bieżąco, sprawdzając wyniki na żywo KSW 89!