Siódmy z kolei pojedynek gali Bita Śmietanka 2, to walka Patryka „Lukisteva” Czopura z Michałem Scetovichkiem Dąbrowskim. Lukisteve zwyciężył ze Scetovichkiem, walcząc z nim dystans trzech rund.

Lukisteve kontra Scetowichek - walka z przeciwnikiem i zmęczeniem

Pierwsza runda rozpoczęła się od serii middle kicków od Lukisteva. Scetovichek przez zdecydowaną większość pierwszych 180 sekund był w defensywie. Co ciekawe, w narożniku Lukistiva pojawił się Bagieta, wachlując zawodnika w przerwie między rundami. Druga runda to zdecydowany spadek kondycji obydwu zawodników.

Powolne proste i sierpowe ciosy przerywane były próbami wykonania obrotowego backfista. W ostatnich sekundach tej rundy widać było, że zawodnicy bardziej walczą ze swoją kondycją, niż z przeciwnikiem.

Trzecia runda rozpoczęła się od wymiany ciosów, które były już słabe ze względu na kondycję zawodników. Po przerwie ze względu na cios w tył głowy Lukisteve ruszył do ataku i zadawał Scetovichekowi kolejne proste i sierpowe. Ostatnie sekundy pojedynku, to walka ze zmęczeniem i miotanie ciosów na oślep. Według decyzji sędziów Lukisteve wygrał pojedynek.