Jakiś czas temu ogłoszono, że 7 października 2023 roku w Arenie Gliwice zobaczymy drugi event organizacji Move Federation. W ostatnich dniach mieliśmy okazję poznać kapitanów pierwszych drużyn, jakie zostały zaprezentowane przez organizatorów. Jednym z nich jest nie kto inny jak Jarosław "Pasha Biceps" Jarząbkowski. Teraz otrzymaliśmy informację, że powitał on w swojej drużynie popularnego twórcę internetowego.

PashaBiceps powiększa drużynę o streamera na Move Federation 2

Jak wiadomo, pashaBiceps w Internecie działa od wielu lat. Jak wspominają organizatorzy wydarzenia, jest to "żywa legenda polskiego e-sportu" i można się pod tym całkowicie podpisać. Oficjalnie wziął on bowiem udział w aż 43 oficjalne turniejach w tej dziedzinie! Swoją drużynę na Move Federation 2 postanowił nazwać Emeritos Banditos! Może to oznaczać, że zrzeszy w niej popularnych twórców sprzed kilku lat.

Ma to swoje potwierdzenie przynajmniej w doborze pierwszego zawodnika, gdyż jest nim Piotr "Izak" Skowyrski! Mężczyzna jest streamerem, komentatorem e-sportowym, jak również youtuberem. Aktualnie bierze on również udział w projekcie GOATS, którego członkami są przede wszystkim włodarze Fame MMA. Skowyrski i Jarząbkowski znają się wiele lat i są z tej samej branży, co z pewnością będzie ich atutem podczas gry na boisku.

Kto będzie kolejnym zawodnikiem w tej drużynie? O tym przekonamy się już niebawem! Kapitan drużyny żartobliwie skomentował post o pojawieniu się zawodnika w jego składzie, pisząc, że jeśli ten będzie podawał, to wygrają. O tym przekonamy się jednak dopiero w październiku!