W obecnym sezonie Ligi Mistrzów, w walce o najważniejsze klubowe trofeum pozostało już jedynie 8 drużyn. Dziś, odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych. Zestawienia prezentują się naprawdę interesująco. Przypominamy, że finał odbędzie się 1 czerwca na stadionie Wembley.

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów rozlosowane

Losowania zawsze wywołują w kibicach ogrom emocji. Każdy z niecierpliwością sprawdza na kogo trafi jego ulubiona drużyna. Pierwszą wylosowaną drużyną był Arsenal, który zmierzy się z Bayernem Monachium. W drugiej parze również zobaczyliśmy niemiecką drużynę - Borussię Dortmund, która podejmować będzie Atletico Madryt. Najwięcej emocji wzbudza na pewno trzecia para, czyli Real Madryt vs Manchester City. Ten mecz można mianować tytułem przedwczesnego finału. Ostatnią parą jest FC Barcelona - PSG.

Walka o półfinał Ligi Mistrzów będzie zatem bardzo zacięta. Trudno jest na ten moment wskazać faworytów do awansu. Pierwsze mecze ćwierćfinałowe odbędą się 9 i 10 kwietnia, natomiast rewanże tydzień później. Po losowaniu par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, rozlosowano również pary 1/4 finału w Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy. Szczegóły tutaj: Znamy pary ćwierćfinałowe LE i LKE! Wielki hit w Mediolanie.