Hala Orbita we Wrocławiu wrze od emocji, a to za sprawą 86 gali federacji KSW. Zapalnikiem i jednocześnie początkiem całego wydarzenia było mocne starcie pomiędzy Oskarem Szczepaniakiem i Adrianem Gralakiem. Jak przebiegł pierwszy pojedynek gali i karty wstępnej? Zwycięzca mógł być tylko jeden.

Oskar Szczepaniak nokautuje Adriana Gralaka na KSW 86!

Walka zaczęła się dynamicznie i już od pierwszych chwil, można było zauważyć, że panowie badali siebie nawzajem, jednak to Oskar Szczepaniak widocznie sporo kopie. W pewnym momencie udaje mu się trafić, a Gralak upada, co rywal wykorzystał i zasypał go ciosami. Finalnie jednak Adrian wydostał się z kryzysowej sytuacji, a walka powróciła do stójki.

Determinacja obu panów była silna, jednak szybkość jednego z zawodników okazała się kluczowa. W pewnym momencie pierwszego etapu starcia doszło do ciosu, który zakończył całe starcie. Oskar Szczepaniak wygrał z Adrianem Gralakiem poprzez nokaut w 4 minucie i 29 sekundzie rundy pierwszej na gali KSW 86. Mężczyzna zadedykował walkę bliskiemu znajomemu, który zginął w wypadku motocyklowym.

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo KSW 86!