Legia Warszawa jako pierwsza z polskich drużyn rozegra w czwartek swoje spotkanie w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Jej rywalem będzie kazachski Ordabasy Szymkent. Kiedy odbędzie się spotkanie i gdzie je obejrzeć?

Ordabasy Szymkent - Legia Warszawa Gdzie oglądać?

Spotkanie eliminacji do Ligi Konferencji Europy między Ordabasy Szymkent i Legią Warszawa wzbudza spore emocje wśród kibiców stołecznego klubu. Z tego też względu prawa do transmisji widowiska postanowiła zapewnić sobie Telewizja Polska. Spotkanie rozgrywane w czwartek o godzinie 17:00 obejrzycie na antenie TVP Sport.

Bukmacherzy faworyta upatrują w Legii, choć kursy na jej zwycięstwo są stosunkowo wysokie. Wyjazdowe spotkania w tak mało przyjaznych krajach, jak Kazachstan często stanowią problem dla drużyn z Ekstraklasy. Dlatego też kurs na wygraną Wojskowych to aż 2.20. Typ na Ordabasy Szymkent to około 3.70.

Na naszej stronie znajdziecie też typy na mecz Ordabasy Szymkent - Legia Warszawa.

Kiedy i o której pierwszy mecz Ordabasy - Legia?

Spotkanie kazachskiego Ordabasy Szymkent - Legia Warszawa zostanie rozegrane w czwartek 27 lipca. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 17:00. Wojskowi rozpoczną zatem swoje spotkanie eliminacji szybciej od Lecha i Pogoni Szczecin.

Ordabasy - Legia, transmisja na żywo w TV

Telewizja Polska stosunkowo często transmituje spotkania Legii Warszawa. Jest to w końcu klub, który w Polsce posiada prawdopodobnie najwięcej kibiców spośród innych drużyn z Ekstraklasy. Dlatego też mecz Orbadasy - Legia obejrzycie w czwartek na antenie TVP Sport.