OnlyFights to kolejna federacja na polskim rynku, oferująca okołosportową rozrywkę. Czym jest więc organizacja OnlyFights?

Co to jest OnlyFights?

Co to jest OnlyFights? Czym jest OnlyFights? Gdy w sieci pojawiły się informacje o nowej organizacji na polskim rynku, z pewnością wielu z was zadawało sobie tego typu pytania. Jak się okazało, nie jest to kolejna federacja z walkami typu freak fight. OnlyFights to projekt typu reality show, w którym modelki i influencerki rywalizują w różnego rodzaju konkurencjach.

Nagroda główna w projekcie OnlyFights to 50 tysięcy złotych dla triumfatorki show.

OnlyFights włodarze

Kim są włodarze OnlyFights? Kto stoi za OnlyFights? Na tego typu pytania odpowiedzi niestety nie poznaliśmy jak na razie odpowiedzi. Na oficjalnej stronie federacji próżno szukać na ten temat informacji.

Jedyna wskazówka, jaka jest zamieszczona na stronie OnlyFights, to fakt, że... organizacja ma siedzibę w Warszawie.

OnlyFights zawodnicy

OnlyFights zawodnicy, czyli modelki i influencerki walczące o nagrodę główną. Być może na udział w projekcie zdecydują się zawodniczki, które próbowały swoich sił w walkach w federacjach typu FAME MMA czy High League.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Pierwsza zawodniczka OnlyFights, jaka została oficjalnie ogłoszona na social mediach federacji, to Natalia, znana w sieci jako xtheblessedvirgin. O nagrodę główną pierwszej edycji postanowiła też powalczyć między innymi Magdalena, na Instagramie udzielająca się jako madlen.mademoiselle.

OnlyFights historia

Historia OnlyFights rozpoczęła się w marcu 2022 roku. Właśnie wtedy na oficjalnym profilu federacji na Instagramie pojawiły się pierwsze wpisy na temat nowej federacji. Po pierwszych zajawkach i informacjach o nagrodzie głównej, włodarze OnlyFights ogłosili też pierwsze uczestniczki oraz osoby współpracujące z federacją.

Jak się okazało, prowadzącą event OnlyFights została Bogini Gypsy Queen.

OnlyFights zasady

Zasady OnlyFights, czyli różnego rodzaju konkurencje, które wyłonią ostateczną triumfatorkę nagrody głównej. Organizacji OnlyFights będzie więc bliżej do AlkoMaster, niż do FAME MMA czy High League.

Zobacz także - typy na High League

Zawodniczki będą mierzyć się w konkurencjach, które niekoniecznie będą polegały na biciu się, jak ma to miejsce w federacjach typu freak fight.

OnlyFights Instagram

Profil OnlyFights na Instagramie można znaleźć pod nazwą onlyfightspl. Federacja właśnie na swoim Instagramie ogłasza informacje na temat gali czy transferów nowych zawodniczek oraz ambasadorów danego wydarzenia.


Co to jest OnlyFights?
Jest to federacja organizująca wydarzenie typu reality show, w którym do wygrania jest nagroda pieniężna dla triumfatorki.
Kim są włodarze OnlyFights?
Jak na razie nie wiadomo, kto stoi za organizacją OnlyFights.