Kolejna gala organizacji Oktagon MMA zbliża się wielkimi krokami. Wśród zawodników, którzy wystąpią na gali Oktagon MMA 41 znajdzie się dwóch reprezentantów Polski - Adam Pałasz i Mateusz Strzelczyk. Kiedy jest Oktagon MMA 41? Gdzie Oktagon MMA 41? Jakie walki na Oktagon MMA 41?

Oktagon MMA 41 - data

Kiedy Oktagon MMA 41? Gala Oktagon MMA 41, którą w całości można typować w Go+Bet (zobacz: kod promocyjny Go+Bet) odbędzie się w sobotni wieczór 15 kwietnia.

Oktagon MMA 41 godzina gali

Oktagon MMA 41 o której? Początek gali Oktagon MMA 41 został zaplanowany na godzinę 17:30.

Oktagon MMA 41 - miejsce

Gdzie Oktagon MMA 41? Nadchodząca gala organizacji Oktagon MMA odbędzie się w Libercu w Home Credit Arena. Co ciekawe, będzie to pierwszy event zorganizowany przez tę federację w Libercu.

Oktagon MMA 41 - karta walk

Karta walk Oktagon MMA 41 to jedenaście interesujących pojedynków. Wśród nich znajdzie się jedna walka o mistrzowski pas. O prym w wadze koguciej powalczy były zawodnik FEN, Jonas Magard, a także walczący niegdyś w UFC Gustavo Lopez. Aktualnie tytuł posiada Magarda, jednak Lopez w swoim ostatnim pojedynku na grudniowej gali Oktagon MMA 38 wywalczył tymczasowy pas.

Polskich kibiców najbardziej będzie jednak interesował występ Adama Pałasza. Polak, w swoim trzecim występie w organizacji Oktagon MMA, zmierzy się z Lazarem Todevem. Warto wspomnieć, że Pałasz zajmuje aktualnie drugie miejsce w rankingu dywizji ciężkiej, co oznacza, że potencjalna wygrana zdecydowanie przybliży go do walki o mistrzowski pas. Do karty walk Oktagon MMA 41 kilka dni przed galą dołączył również Mateusz Strzelczyk, który zmierzy się z Jorickiem Montagnacem.

Z pozostałych zawodników, którzy wystąpią na Oktagon MMA 41 warto wymienić Karlosa Vemolę. Reprezentant Czech to jedna z największych gwiazd czeskiej organizacji. 37-latek w swoim 40 zawodowym pojedynku stanie naprzeciwko Ala Matavao.


Kiedy odbędzie się Oktagon MMA 41?
Gala Oktagon MMA 41 odbędzie się 15 kwietnia.
Czy na Oktagon MMA 41 wystąpi reprezentant Polski?
Na gali Oktagon MMA 41 zobaczymy jednego Polaka.