Karta walk Prime MMA 9 powoli się zapełnia. Dziś poznaliśmy oficjalnie siódmego zawodnika, który zawalczy na sierpniowej gali Prime Show MMA. Jest nim Jacek Murański, dla którego będzie to już czwarta walka w tej organizacji.

Jacek Murański zawalczy na Prime MMA 9

Jacek Murański swoją freak fightową przygodę rozpoczął od czterech porażek z rzędu. Zdołał się jednak odbudować i aktualnie znajduje się na fali trzech zwycięstw. Odniósł je kolejno ze Starym Wiewiórem, Pawłem Jóźwiakiem oraz Marcinem Najmanem.

Wygrana z Jóźwiakiem była jednak dość mocno kontrowersyjna. Muran wygrał bowiem na punkty, jednak w opinii większości ekspertów to były prezes FEN zaprezentował się lepiej. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że na Prime MMA 9 ma dojść do kolejnej konfrontacji Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem.

Byłaby to już trzecia walka Murański vs Jóźwiak. Pierwsze starcie wygrał współzałożyciel organizacji FEN, a drugie, jak już wcześniej wspomnieliśmy, Muran. Trzeci pojedynek miałby ostatecznie rozwiać wątpliwości, który z zawodników jest lepszy.