League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych. Potencjał gry dostrzegli także sami bukmacherzy. Trudno obecnie spotkać w Polsce operatora, który nie oferowałby zakładów na League of Legends.

Na czym polegają rozgrywki League of Legends?

League of Legends polega na potyczce dwóch pięcioosobowych drużyn, które poruszają się po mapie krainy zwanej Summoners Rift. Ich celem staje się zdobycie terenu przeciwnika, a mówiąc ściślej zniszczenie Nexusa, czyli bazy wroga na przeciwległym krańcu mapy, a także realizacja poszczególnych zadań.

Do najważniejszych zadań należy walka z tzw. minionami, będącymi postaciami sterowanymi przez algorytm komputerowy. Atakują one każdego, kto znajduje się w niedalekiej odległości. Za ich pokonanie drużyna zdobywa dodatkowe złoto. Ważnym celem staje się także niszczenie Inhibitorów, czyli budynków znajdujących się na terenie bazy oponenta. Całość dzieje się w czasie rzeczywistym.

Jak obstawiać mecze League of Legends?

W przypadku League of Legends typowanie możliwe jest w ramach wielu rynków zdarzeń. Należą do nich chociażby:

  • Wytypowanie wygranej drużyny
  • Czas gry na mapie
  • Całkowita liczba uśmierceń
  • Over/under na uśmiercenia poszczególnych zespołów
  • Czy obu drużynom uda się zniszczyć Inhibitor

Typowanie i League of Legends zakłady odbywają się nie tylko dla mistrzostw świata. Obstawianie meczów LoL bukmacherzy udostępniają również na rozmaite ligi międzynarodowe, z których najpopularniejsze to:

  • LEC
  • LCS

Podstawowymi czynnikami, o jakich należy bezwzględnie pamiętać przy formułowaniu prognoz odnośnie do rezultatów meczu, stają się m.in. statystyki wygranych meczów dla każdej drużyny, składy ekip, taktyka zespołu, wynik konfrontacji tych samych drużyn i próba zestawienia danej pary w tabelach statystycznych i znajomość bohaterów. Umiejętność rozeznania wpływu każdego czynnika na potencjał wygranej przychodzi z czasem.

Chociaż zakłady bukmacherskie League of Legends nie należą do najłatwiejszych, niosą ze sobą dużo satysfakcji i ogromną dozę rozrywki. Mając już ogólny obraz tego, jak obstawiać mecze League of Legends, należy jeszcze wspomnieć o tym, gdzie to robić.

Wysokie kursy na zakłady League of Legends znajdziemy chociażby w LVBET. Widać zatem, że każdy bukmacher odznacza się swoją specyfiką, dlatego dobrze jest wypróbować ofertę każdego z nich. Jeżeli jeszcze nie masz konta w LVBET, możesz je założyć ze specjalnym kodem promocyjnym LVBET.

Czy obstawianie LOL może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy?

Typowanie LoL wiąże się ze sporym wyzwaniem analitycznym, biorąc pod uwagę ilość możliwych zmiennych wpływających na wynik pojedynku. Warto jednak podjąć wysiłek, gdyż obstawianie League of Legends stało się niezwykle ważnym składnikiem strategii wielu typerów. Pokazuje to, jak duży potencjał niesie w sobie ta gra komputerowa z gatunku strategicznego.

Typowanie League of Legends jest możliwe dla dużej liczby rynków zdarzeń. Dostępność międzynarodowych turniejów także stoi na najwyższym poziomie. Wydaje się zatem oczywiste, że każda osoba zainteresowana e-sportem, powinna bacznie się przyglądać ofercie na League of Legends.