O której godzinie Prime MMA 8? W zbliżającą się sobotę będziemy świadkami kolejnej gali organizowanej przez federację Prime Show MMA. Czeka nas aż 10 emocjonujących pojedynków oraz oczywiście Igrzyska Gladiatorów! W Main Evencie Prime MMA 8 wydarzenia Don Kasjo zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Prime MMA 8 o której godzinie - Prime MMA 8 data i godzina

Kolejna gala Prime Show MMA bez wątpienia może pochwalić ciekawymi zestawieniami. Oczywiście w dużej mierze odpowiada za to walka wieczoru, ale również Igrzyska Gladiatorów, które także możemy znaleźć w karcie walk Prime MMA 8. Nie zapominamy również o Co-Main Evencie, w którym Daro Lew zawalczy z Bagietą.

Chcąc obstawiać Igrzyska Gladiatorów i inne starcia podczas Prime MMA 8, możecie skorzystać oczywiście z usług bukmachera TOTALBet. To właśnie on ma wyłączność na wystawianie kursów gali tej federacji, głównie za sprawą roli oficjalnego sponsora wydarzenia.

Kiedy gala Prime MMA 8? O której godzinie Prime MMA 8?

Wydarzenie Prime MMA 8 zostało zaplanowane na sobotę 13 kwietnia 2024 roku. Galę rozpocznie oczywiście studio, którego start zapowiedziano na godzinę 20:00.

O której pierwsza walka na Prime MMA 8?

Jak wspomnieliśmy, nim dojdzie do rozpoczęcia walk, obejrzymy oczywiście studio dotyczące przebiegu wydarzenia. Pierwszy pojedynek, w którym zmierzą się uczestnicy Igrzysk Gladiatorów, staną do walki, rozpocznie się około godziny 20:30.

Harmonogram gali

W karcie wstępnej gali będziemy świadkami pojedynków Igrzysk Gladiatorów. Zobaczymy w nich Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego vs Rafała Pazika i Macieja "Wujka Samo Zło" Gnatowskiego. Następnie w klatce pojawi się Marek "Kirimasu" Jówko i Patryk "Robalini" Śliwa w walce z Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą i Hubertem "Dredziastym" Węzką.

Kartę główną rozpoczną kobiety - Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak. Po nich ujrzymy starcie Przemysława "Kolara" Kolarczyka i Jakuba Lasika. Następny pojedynek będzie należał do Tomasza "Chica" Galewskiego oraz Damiana "Dzika" Grafa. W kolejnej walce kobiet zobaczymy starcie 2 vs 2, czyli Paulina Porzucek i Karolina Gackowska vs Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel.

Zaraz za nimi Krystian Wilczak zawalczy z Dominikiem Skowyrą. Następnie w nietypowej formule Jaś Kapela stoczy pojedynek z Maciejem "Kaczorem BRS" Kaczmarem. Kolejna niecodzienna walka będzie należała do Tomka Olejnika i Jakuba "Paramaxila" Frączka. Po nich czeka nas Finał Igrzysk Gladiatorów oraz starcie Pawła Jóźwiaka i Jakuba "Japczana" Piotrowicza.

W Co-Main Evencie Michał "Bagieta" Gorzelańczyk zmierzy się z Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Main Eventem gali i ostatnią walką będzie oczywiście pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Arkadiuszem Tańculi.

Walka wieczoru:

 • [Boks]: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Arkadiusz Tańcula

Co-main event:

 • [K-1]: Michał "Bagieta" Gorzelańczyk vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk

Karta główna:

 • [K-1, małe rękawice]: Paweł Jóźwiak vs Jakub "Japczan" Piotrowicz
 • [Boks, małe rękawice]: FINAŁ IGRZYSK GLADIATORÓW
 • [MMA, K-1, MMA]: Tomek Olejnik vs Jakub "Paramaxil" Frączek
 • [MMA, MMA, K-1]: Jaś Kapela vs Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar
 • [MMA]: Krystian Wilczak vs Dominik Skowyra
 • [K-1, małe rękawice]: Paulina Porzucek i Klaudia Szponar vs Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel
 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz "Chic" Galewski vs Damian "Dzik" Graf
 • [Boks, małe rękawice]: Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Jakub Lasik
 • [K-1, małe rękawice]: Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak

Karta wstępna (Igrzyska gladiatorów):

 • Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak i Łukasz "Magical JR" Malankowski vs Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski
 • Marek "Kirimasu" Jówko i Patryk "Robalini" Śliwa vs Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka