Gala Prime Show MMA 6 rozpocznie się 21 października o godzinie 20:00. Sprawdź harmonogram gali Prime MMA 6 i dowiedz się w jakiej kolejności odbędą się walki!

Prime MMA 6 godzina rozpoczęcia

O której godzinie rozpocznie się gala Prime MMA 6? Początek transmisji z gali Prime MMA 6 został zaplanowany na godzinę 20:00. Należy jednak pamiętać, że tego typu wydarzenia zawsze rozpoczynają się od rozmów w studiu, a dopiero później kibice zobaczą pierwszą walkę.

Prime Show MMA 6 o której godzinie pierwsza walka?

Galę Prime MMA 6 otworzy pojedynek Erwina Burzyńskiego z Mateuszem "Mister Matiim" Górskim. Transmisja z Prime MMA 6 zacznie się o 20:00 od studia. Pierwsza walka gali Prime MMA 6 powinna zatem rozpocząć się około godziny 20:15.

Prime MMA 6 harmonogram gali

Gala Prime Show MMA 6, którą można obstawiać z kodem promocyjnym Fortuna, rozpocznie się od dwóch walk z karty wstępnej. Wydarzenie otworzy walka w K-1 pomiędzy Erwinem Burzyńskim a Mateuszem Górskim. Dla obu będzie to debiut, jednak wiadomo, że Burzyński trenuje znacznie dłużej. Kartę wstępną zwieńczy starcie Kacper Miklasz vs Artur Głuchowski.

Trzecim pojedynkiem gali Prime MMA 6 będzie walka Damiana Kasprzaka z Ronaldo Mirandą. Obaj przystąpią do tego starcia po wygranych na gali Prime MMA 5. Po tym boju fani będą świadkami walki 2 vs 2, w której Dominik Skowyra i Dawid "Ambro" Ambroziak zmierzą się z Alexem "Thebestia" Kiranem i Grzegorzem "Hellboy" Głuszczem. Będzie to pierwsza taka walka w historii organizacji Prime Show MMA.

W następnych pojedynkach zobaczymy między innymi Michała "Bagietę" Gorzelańczyka, Tomka Olejnika, Macieja Rataja czy Adama Soroko. W co-main evencie dojdzie do konfrontacji Jacka Murańskiego ze Starym Wiewiórem. Natomiast w walce wieczoru kibice zobaczą długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy Don Kasjo a Pawłem Tyburskim.

Kolejność walk

Walki z karty walk Prime MMA 6 odbędą się w następującej kolejności:

 • [K-1, małe rękawice]: Erwin Burzyński vs Mateusz "Mister Matii" Górski
 • [K-1, małe rękawice]: Kacper "Polish Machine" Miklasz vs Artur "Głuchy" Głuchowski
 • [MMA]: Damian "The Karpi" Kasprzak vs Ronaldo "Czarny Polak" Miranda
 • [MMA]: Dominik Skowyra i Dawid "Ambro" Ambroziak vs Alex "Thebestia" Kiran i Grzegorz "Hellboy" Głuszcz
 • [Boks]: Patrycja Izydorczyk vs Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel
 • [MMA]: Michał "Bagieta" Gorzelańczyk vs Tomasz Olejnik
 • [Boks, małe rękawice]: Grzegorz "Szuli" Szulakowski vs Rafał Jackiewicz
 • [Boks, małe rękawice]: Maciej Rataj vs Damian "Dzik" Graf
 • [MMA]: Mateusz "Tarzan" Leśniak vs Adam Soroko
 • [MMA]: Jacek "Muran" Murański vs Maciej "Stary Wiewiór" Wiewiórka
 • [Boks, małe rękawice]: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Paweł "Księżniczka" Tyburski
baner prime

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime MMA 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!