W zbliżającą się sobotę będziemy świadkami drugiej w tym miesiącu gali organizacji KSW. W trakcie trwania KSW Epic widownia zobaczy oczywiście aż dziesięć ekscytujących pojedynków.

KSW Epic o której godzinie - KSW Epic data i godzina

Podczas zbliżającego się weekendu zobaczymy oczywiście jedną z najbardziej wyczekiwanych gal ostatnich miesięcy. Karta walk KSW Epic zdecydowanie zachęca do obserwowania transmisji z wydarzenia. Zobaczymy na nim nie tylko walkę Khalidov vs Adamek, ale także finał turnieju w wadze półciężkiej.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP i odbierz bonus 3754 + freebet 400 PLN na walkę Khalidov vs Adamek!

Kiedy gala KSW Epic? O której godzinie KSW Epic?

Wydarzenie KSW Epic zostało zaplanowane na sobotę 24 lutego 2024 roku. Transmisja z gali rozpocznie się studiem już o godzinie 19:00.

O której pierwsza walka na KSW Epic?

Jak wiadomo, studio gali KSW Epic rozpoczyna się o wspomnianej powyżej godzinie, a pierwsza walka zacznie się około godziny 20:00. Galę otworzy walka, w której Adam Brysz zmierzy się z Piotrem Kasprzakiem w kimonach.

Harmonogram gali

Podczas pierwszego starcia na KSW Epic Adam Brysz zawalczy oczywiście z Piotrem Kasprzakiem w kimonach. Drugim pojedynkiem karty wstępnej będzie to, w którym Michał Królik stanie do walki z Vaclavem Sivakem w muay thai.

Kartę główną otworzy jeden z półfinałów turnieju wagi półciężkiej, w którym zaprezentują się Kleber Silva oraz Damian Piwowarczyk. W tym samym typie starcia zawalczą po nich Rafał Haratyk z Marcinem Wójcikiem. Następnie zobaczymy pojedynki Ivana Erslana i Bogdana Gnidko, Muslima Tulshaeva oraz Konrada Rusińskiego, Darko Stosića i Matheusa Scheffela, a także Phila de Friesa i Josha Barnetta.

Po karcie głównej widownia będzie świadkiem Co-Main Eventu, czyli oczywiście finału turnieju wagi półciężkiej. Po nim nastąpi wyczekiwana walka wieczoru, w której Mamed Khalidov zawalczy z Tomaszem Adamkiem w boksie.

Main event

  • 99,0 kg - Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek [Boks, 6x3 min]

Co-main event

  • Finał turnieju w wadze półciężkiej

Karta główna

  • 120,2 kg - Phil de Fries vs Josh Barnett [grappling]
  • 120,2 kg - Darko Stosić (19-6) vs Matheus Scheffel (17-10)
  • 80,0 kg - Muslim Tulshaev (10-3) vs Konrad Rusiński (6-1) [zasady PRIDE]
  • 93,0 kg - Ivan Erslan (13-3-0, 1 NC) vs Bogdan Gnidko (10-1-0)
  • 93,0 kg - Rafał Haratyk (17-5-2) vs Marcin Wójcik (19-8) - półfinał turnieju
  • 93,0 kg - Kleber Silva (22-12, 1 NC) vs Damian Piwowarczyk (7-2) - półfinał turnieju

Karta wstępna

  • 65,8 kg - Michał Królik vs Vaclav Sivak [muay thai, rękawice do MMA]
  • 70,3 kg - Adam Brysz vs Piotr Kacprzak [walka w kimonach]