KSW 88 o której godzinie? KSW 88 data i godzina. Kiedy gala KSW 88? Godzina startu KSW 88. Już niebawem czeka nas masa emocji związana z walkami wielu doświadczonych zawodników. 11 listopada 2023 roku odbędzie się gala KSW 88, podczas którego będziemy mogli obserwować przebieg dziesięciu pojedynków. Oczywiście dla oglądających najważniejsza jest walka wieczoru, do której staną Daniel Rutkowski oraz Patryk Kaczmarczyk. W Co-Main Evencie zobaczymy natomiast starcie między Piotrem Kuberskim a Bartoszem Leśko.

KSW 88 o której godzinie? - KSW 88 data i godzina

Czas na kolejną edycję wydarzenia organizowanego przez KSW. Najpopularniejsza organizacja promująca walki MMA i tym razem przygotowała dla nas wiele emocjonujących starć. W dziesięciu pojedynkach zobaczymy świetnie przygotowanych zawodników, których jednym celem jest zwycięstwo. A to wszystko już 11 listopada!

Podczas KSW 88 odbywającego się w Radomiu zarówno walkę wieczoru, Co-Main Event, jak i wszystkie pozostałe pojedynki na tym wydarzeniu możecie typować, wykorzystując kod promocyjny SuperBet. Jego użycie gwarantuje wam atrakcyjne oferty takie jak freebety, cashback, czy bonus od 1. wpłaty.

Kiedy gala KSW 88? O której godzinie KSW 88?

Galę KSW 88 zaplanowano na sobotę 11 listopada 2023 roku. Początek w postaci studia przed wydarzeniem odbędzie się o godzinie 19:00.

O której pierwsza walka na KSW 88?

Pierwszymi zawodnikami na karcie walk są Jacek Gać oraz Michał Gniady i to oni zaprezentują swoje umiejętności na samym początku wydarzenia. Ich starcia możemy się spodziewać około godziny 19:25, na którą został zaplanowany. Warto jednak obserwować wyniki na żywo KSW 88 nieco wcześniej, aby na pewno zdążyć z obejrzeniem pierwszej walki.

Harmonogram gali

Podczas gali KSW 88, która odbędzie się w RCS Arenie w Radomiu zobaczymy aż dziesięć wyczekiwanych starć. W zestawieniu pojawia się wiele znanych nazwisk. Jak wiadomo, w pierwszym starciu Jacek Gać zmierzy się z Michałem Gniadym. Następnie Krystian Bielski stanie do walki z Konradem Rusińskim, zakańczając tym samym kartę wstępną tego wydarzenia.

Początkiem karty głównej będzie pojedynek Danu Tarchila z Ramzanem Jembieviem. Wiadomo jednak, że wszyscy będą wyczekiwać walki wieczoru, w którym zawalczą Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk. Ta walka zdecydowanie rozgrzeje widownię do czerwoności. W przypadku tego starcia to pierwszy z nich plasuje się jako faworyt, jednak o ostatecznym przebiegu zadecyduje sobotnia gala.

Tuż przed ich starciem obejrzymy natomiast Co-Main Event z udziałem Piotra Kuberskiego i Bartosza Leśko. W tym przypadku kursy są dużo bardziej wyrównane, jednak to Leśko według bukmacherów ma przewagę nad rywalem. Nim jednak zobaczymy tę dwójkę w klatce, to obejrzymy starcie będące zwieńczeniem karty głównej, a mianowicie Henrique da Silva vs Marcin Wójcik. W tym przypadku to Polak jest typowany na zwycięzcę.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk na zbliżające się wydarzenie KSW 88:

Walka wieczoru

  • 65,8 kg: Daniel Rutkowski (16-3, 1NC) vs Patryk Kaczmarczyk (10-2)

Co-main event

  • 83,9 kg - Piotr Kuberski (12-1) vs Bartosz Leśko (13-3-2)

Karta główna

  • 93,0 kg - Henrique da Silva (19-9) vs Marcin Wójcik (18-8)
  • 120,2 kg - Stefan Vojcak (6-1) vs Kamil Gawryjołek (5-0)
  • 56,7 kg - Anita Bekus (7-3) vs Maria Silva (9-1)
  • 83,9 kg - Albert Odzimkowski (13-7) vs Jorge Bueno (10-3)
  • 65,8 kg - Danu Tarchilla (6-2) vs Vladyslav Falbiychuk (0-0)
  • 72,0 kg - Ramzan Jembiev (4-1) vs Fabian Łuczak (2-0)

Karta wstępna

  • 83,9 kg - Krystian Bielski (9-5) vs Konrad Rusiński (5-1)
  • 77,1 kg - Jacek Gać (2-0) vs Michał Gniady (1-0)

KOD PROMOCYJNY KSW 88Załóż konto w Superbet z naszym kodem TYPERVIP i zyskaj najwyższy bonus powitalny 3754 PLN na KSW 88. Bonus od 1. wpłaty to 100% do 200 PLN. Za pierwszy depozyt, otrzymasz freebet o wartości 34 PLN. Zainstaluj aplikację i ciesz się kolejnym freebetem - tym razem opiewającym na 20 PLN. Warto również wspomnieć, że czeka na Ciebie tygodniowy cashback, który wynosi do 3500 PLN!