Gromda 15 data i godzina. Kiedy gala Gromda 15? Gromda 15 o której godzinie? Godzina startu Gromda 15. Już w piątek odbędzie się kolejne wydarzenie promujące walki bokserskie na gołe pięści. Spodziewamy się emocjonujących superfightów oraz ciekawego turnieju. Wśród mocnych zestawień tej nocy nie możemy pominąć starć, takich jak  Popek vs Orsu Corsu i Don Diego vs Łukasz Parobiec.

Gromda 15 o której godzinie - Gromda 15 data i godzina

We wrześniu mieliśmy okazję oglądać turniej Gromdy z numerem czternastym, a już na początku grudnia otrzymujemy kolejną edycję wydarzenia. Pomimo zbliżającej się daty wydarzenia wciąż wiemy niewiele na temat zestawień, jakie tam zobaczymy, oczywiście poza superfightami. Pary przeciwników poznajemy bowiem dopiero na dzień przed planowanym wydarzeniem podczas ceremonii losowania.

Oczywiście, niektóre zestawienia są już znane i zapowiadają się naprawdę emocjonująco. Pojedynki, takie jak Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Łukasz "Goat" Parobiec czy też Paweł "Popek" Mikołajuw vs Maxime "Orsu Corsu" Bellamy budują ogromne zainteresowanie ze strony widzów.

Kiedy gala Gromda 15? O której godzinie Gromda 15?

Galę Gromda 15 będzie można oglądać już w piątek 1 grudnia 2023 roku. Transmisja z gali Gromda 15 i samo wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

O której pierwsza walka Gromda 15?

Jeśli chodzi o to, o której godzinie zobaczymy pierwszą walkę na gali Gromda 15, to możemy spekulować, gdyż nie ma potwierdzonej konkretnej pory. Spodziewamy się jednak, że o 20:15 do klatki wejdą zawodnicy mający rozpocząć pierwszy pojedynek tego wieczoru.

Harmonogram gali

Jak wiadomo, wydarzenie ma swój konkretny przebieg i warto się z nim zapoznać. Na to wydarzenie organizatorzy zaplanowali 12 pojedynków. Pełną listę zestawień, które się na niej pojawią, poznamy dopiero w trakcie trwania gali. Wszystko za sprawą faktu, że to wygrani w ćwierćfinałach przechodzą do półfinału, a zwycięzcy tej kolejnej części do finału.

Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć w stu procentach, jak zakończą się początkowe starcia. Tego wieczoru zobaczymy również superfighty. Jedno z takich zestawień, to oczywiście wyczekiwana walka, w której Paweł "Popek" Mikołajuw zmierzy się z Maxime "Orsu Corsu" Bellamym.

Opisując harmonogram tej gali, nie możemy pominąć niemal najważniejszej jej części, czyli Main Eventu. Zobaczymy w nim Mateusza "Don Diego" Kubiszyna oraz Łukasza "Goata" Parobca. Obaj mężczyźni mają naprawdę imponujące doświadczenie, więc możemy spodziewać się po nich wiele. Na razie jednak wynik żadnej walki tego wydarzenia nie jest przesądzony.

Wszystkie zestawienia

Main Event

 • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Łukasz "Goat" Parobiec - walka o pas mistrzowski

Turniej główny

Ćwierćfinały:

 • Dominik "Golcuś" Owsiany vs Dorian "Dorian" Darch
 • Artur "Bicek" Kubiak vs Rafał "Tata" Stasiak
 • Jakub "Joker" Szmajda vs Ghost
 • Krzysztof "Rambo" Waczyński vs Damian "Wilku" Wilczyński

Superfighty

 • Paweł "Popek" Mikołajuw vs Maxime "Orsu Corsu" Bellamy
 • Bartłomiej "Balboa" Domalik vs Simon „Savage” Henriksen
 • Paweł „Gorilla” Werszynin vs Rafał „Siwollo” Tęcza
 • Piotr "Capo" Półchłopek vs Jakub "Słomka" Słomka
 • Machine Gun vs Artur "Arczi" Chmielewski
 • Mariusz "Mario" Kruczek vs Racing Bull