Walki Logana Paula zawsze odbijają się szerokim echem nie tylko w świecie sportu. Nic dziwnego, bowiem Paul to jeden z najpopularniejszych influencerów na świecie. W kolejnej walce zmierzy się z Dillonem Danisem. Kiedy walka Logan Paul vs Dillon Danis? O której godzinie walka Logan Paul vs Dillon Danis?

O której godzinie walka Logan Paul vs Dillon Danis?

Mimo że walka Logan Paul vs Dillon Danis jest co-main eventem, a nie walką wieczoru, to właśnie na ten pojedynek czeka najwięcej kibiców. O której zatem rozpocznie się walka Logan Paul vs Dillon Danis?

Gala MF & DAZN: X Series 10 rozpocznie się o godzinie 20:00. Na karcie walk znajduje się 11 starć, a walka Logan Paul vs Dillon Danis jest 10 w kolejności. Organizatorzy podali oficjalną informację, według której Paul i Danis zaczną wychodzić do ringu około 23:05. Biorąc to pod uwagę, walka Logan Paul vs Dillon Danis rozpocznie się 14 października o 23:15.

Logan Paul vs Dillon Danis - kiedy

Walka Logan Paul vs Dillon Danis, którą można obstawiać z kodem promocyjnym Superbet, będzie jednym z najważniejszych starć na gali MF & DAZN: X Series 10. Gala ta odbędzie się 14 października o godzinie 20:00. Starcie Paula z Danisem będzie co-main eventem, natomiast w walce wieczoru dojdzie do walki KSI vs Tommy Fury.