Walka Francisa Ngannou z Tysonem Furym zbliża się wielkimi krokami. Na gali w Rijadzie odbędzie się siedem starć, jednak większość kibiców czeka tylko na pojedynek byłego mistrza UFC z niepokonanym czempionem organizacji WBC.

O której godzinie walka Fury vs Ngannou?

Cała gala rozpocznie się o godzinie 18:00. Przed walką wieczoru dojdzie do sześciu starć, z których trzy zostały zakontraktowane na dystansie 10 rund. Na gali odbędą się też walki ośmiorundowe, sześciorundowe, a w co-main evencie dojdzie do dwunastorundowego starcia.

Nie wiadomo jak szybko będą kończyć się poszczególne walki, jednak można oszacować, że na każdą należy przeznaczyć między 40 a 60 minut. Przy takich wyliczeniach walka Fury vs Ngannou rozpocznie się 28 października około 23:30.

Fury vs Ngannou - kiedy

Walka Fury vs Ngannou, którą można obstawiać z kodem promocyjnym Superbet, będzie najważniejszym pojedynkiem na gali w Rijadzie. Gala ta rozpocznie się 28 października o godzinie 18:00. Starcie Fury'ego z Ngannou będzie walką wieczoru, a więc odbędzie się na sam koniec tego wydarzenia.