KSW 86 o której godzinie? KSW 86 data i godzina. Godzina startu KSW 86. Kiedy gala KSW 86? Przed nami wieczór niezapomnianych, sportowych emocji związanych z walkami na najwyższym poziomie w największej organizacji MMA w Polsce. 16 września 2023 roku na gali KSW 86 dojdzie do kolejnych mocnych starć w klatce. Tym razem zaplanowano dziewięć pojedynków. W walce wieczoru o pas mistrzowski zawalczą Jakub Wikłacz oraz Sebastian Przybysz. Co-main event to starcie Michał Michalskiego z niepokonanym Dominikiem Humburgerem. W klatce zobaczymy również Dawida Śmiełowskiego z rekordem 10-0, Miljana Zdravkovicia (6-0), czy Lom'a Ali-Eskieva (20-7). KSW 86 o której godzinie? KSW 86 godzina, kiedy i o której?

KSW 86 o której godzinie - KSW 86 data i godzina

Czas na kolejne wydarzenie największej organizacji związanej z walkami w formule MMA! KSW od samego swojego powstania budzi wielkie emocje ze strony fanów i nie ma co się temu dziwić. Konfrontacje na najwyższym światowym poziomie i przede wszystkim niesamowita wola walki o zwycięstwo.

Na 86. edycji, która gości w Hali Orbita we Wrocławiu dojdzie do wielu ciekawych walk. W walce wieczoru, którą możesz obstawić, wykorzystując kod promocyjny lvbet i zyskać m.in. darmowe 20 PLN dojdzie do trzeciego w historii rewanżu, a czwartej bezpośredniej walki pomiędzy mistrzem kategorii do 61,2 kg, Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Do tej pory bilans walk to 2:1 na korzyść mistrza.

W drugiej walce wieczoru lokalny bohater, Michał Michalski, który ma na koncie siedem wygranych przed czasem, podejmie próbę śrubowania tego rekordu, mierząc się z niepokonanym Dominikiem Humburgerem. Z pewnością nie zabraknie emocji!

Kiedy gala KSW 86? O której godzinie KSW 86?

Gala KSW 86 zaplanowana jest na sobotę 16 września 2023 roku. Początek studia przed wydarzeniem o godzinie 19:00.

O której pierwsza walka KSW 86?

Jako pierwsi według karty walk KSW 86 w klatce pojawią się Mariusz Joniak (11-4-0) oraz Miljan Zdravkovic (6-0-0). Ich walki należy się spodziewać około godziny 19:30-19:45. Warto jednak zasiąść przed telewizorami lub monitorami od samego początku, aby nie przegapić żadnego starcia!

Harmonogram gali

Organizacja KSW na swoją dziewiątą galę w tym roku przygotowała w harmonogramie dziewięć ciekawych walk. Pierwszym pojedynkiem, o którym wspomnieliśmy już wcześniej jest walka Joniak vs Zdravkovic. Po niej dojdzie do starcia w wadze półśredniej. Oskar Szczepaniak zmierzy się z Adrianem Gralakiem.

Im bliżej końca gali, tym oczy wszystkich fanów będą spoglądać na co-main i main event. W walce poprzedzającej walkę wieczoru niepokonany Dominik Humburger zmierzy się z Michałem Michalskim. Lokalny bohater ma za sobą siedem walk w okrągłej klatce KSW. Ostatni raz rywalizował w marcu tego roku. Na gali z numerem 80 zmierzył się z Erikasem Golubovskisem, którego pokonał potężnymi łokciami w pierwszej rundzie.

Main event to czwarte już bezpośrednie starcie pomiędzy obecnym mistrzem kategorii do 61,2 kg Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Historia ich rywalizacji zaczęła się w 2017 roku. Panowie po raz pierwszy starli się podczas gali ACB w Gdańsku. Na pełnym dystansie lepszy okazał się Wikłacz. Do rewanżu doszło trzy lata później na KSW 53. W walce otwierającej to wydarzenie Przybysz w trzeciej rundzie obalił Wikłacza i zaczął atakować go mocnymi ciosami, po których sędzia przerwał walkę. Ostatni raz panowie spotkali się na historycznej gali KSW 77. Obaj dali niesamowitą, parterową konfrontację, w której sytuacja zmieniała się z sekundy na sekundę. Na przestrzeni pięciu rund Wikłacz okazał się lepszy i to on został nowym mistrzem kategorii koguciej KSW.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk:

  • 61,2 kg - Jakub Wikłacz (14-3-1) vs Sebastian Przybysz (12-3) - walka o pas mistrzowski
  • 77,1 kg - Michał Michalski (10-5) vs Dominik Humburger (7-0)
  • 65,8 kg - Lom Ali-Eskiev (20-7, 1NC) vs Dawid Śmiełowski (10-0)
  • 77,1 kg - Artur Szczepaniak (9-2) vs Henry Fadipe (14-10-1)
  • 77,1 kg - Kacper Koziorzębski (9-5) vs Wiktor Zalewski (5-0)
  • 93,0 kg - Damian Piwowarczyk (6-2) vs Łukasz Sudolski (10-2)
  • 120,2 kg - Filip Stawowy (10-3) vs Viktor Pesta (18-8)
  • 61,2 kg - Mariusz Joniak (11-4) vs Miljan Zdravkovic (6-0)
  • 70,3 kg - Oskar Szczepaniak (4-1) vs Adrian Gralak (5-1)

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!