Gromda 14 o której godzinie? Gromda 14 data i godzina. Godzina startu Gromda 14. Kiedy gala Gromda 14? Przed nami wieczór pełen emocji związany z walkami na gołe pięści. 8 września 2023 roku na gali Gromda 14 dojdzie do kolejnych mocnych starć w ringu. Włodarze zaplanowali turniej główny o 100 tys. złotych, kilka super-fightów oraz walkę wieczoru "Goat" vs "Loose Cannon". Szykują się wielkie grzmoty. Gromda 14 o której godzinie? Gromda 14 godzina, kiedy i o której?

Gromda 14 o której godzinie - Gromda 14 data i godzina

Czas na powrót największej federacji związanej z walkami na gołe pięści! Gromda od samego swojego powstania budzi wielkie emocje ze strony fanów i nie ma co się temu dziwić. Zawodnicy z charakterem do bitki, mocne i krwawe walki to kwintesencja prawdziwej rywalizacji. Teraz włodarze federacji przygotowali bardzo atrakcyjną kartę walk, w której największe emocje wzbudza bez wątpienia jedno ze starć w super-fightach. Legenda Gromdy, Łukasz "Goat" Parobiec zmierzy się z angielskim 3-krotnym mistrzem w walkach na gołe pięści. Ewentualna wygrana Polaka przybliży go do walki o pas z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Oprócz tego pojawią się takie osobistości jak Sebastian "Scarface" Skiermański, Przemysław "Reksio" Rekowski, czy Vasyl Halych. Nie zabraknie emocji!

Kiedy gala Gromda 14? O której godzinie Gromda 14?

Gala Gromda 14 zaplanowana jest na piątek 8 września 2023 roku. Początek emocji o godzinie 20:00. Relacja live i wyniki Gromda 14 na naszej stronie, zapraszamy serdecznie!