FAME MMA Friday Arena 2 o której godzinie? FAME MMA Friday Arena 2 data i godzina. Godzina startu FAME MMA Friday Arena 2. Kiedy gala FAME MMA Friday Arena 2? Przed nami wieczór niezapomnianych emocji związanych z walkami gwiazd internetu i nie tylko. 29 września 2023 roku na gali FAME MMA Friday Arena 2 ponownie wiele konfliktów przejdzie od słów do czynów. Tym razem organizatorzy zaplanowali jedenaście pojedynków. W walce wieczoru dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy Michałem "Boxdelem" Baronem, a Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem. Co-main eventy to starcia Josefa Bratana z Wiewiórem oraz Crushera z Ostrym. W klatce zobaczymy również walkę kobiet, starcie streamerów oraz zaległy pojedynek Mandzia z Karolkiem. FAME MMA Friday Arena 2 o której godzinie? FAME MMA Friday Arena 2 godzina, kiedy i o której?

FAME MMA Friday Arena 2 data i godzina

Czas na kolejne wydarzenie największej organizacji freak fightowej w Polsce! FAME MMA od samego swojego powstania budzi wielkie emocje ze strony fanów i nie ma co się temu dziwić. Konfrontacje głośnych nazwisk ze świata Internetu, mocne konflikty i niespodziewane zwroty akcji. To wszystko czeka na nas 29 września!

Na drugiej edycji FAME MMA Friday Arena, która gości w szczecińskiej Netto Arenie dojdzie do wielu ciekawych walk. W walce wieczoru, którą możesz obstawić, wykorzystując kod promocyjny betclic i zyskać zakład bez ryzyka do 200 PLN, dojdzie do rewanżu pomiędzy Boxdelem a Prezesem FEN. Ich pierwsze starcie odbyło się w klatce rzymskiej na gali FAME 17. Wówczas lepszy okazał się włodarz FAME, który pokonał po pierwszej rundzie Jóźwiaka (odmówienie kontynuowania walki).

O której godzinie FAME MMA Friday Arena 2?

Galę FAME MMA Friday Arena 2 zaplanowano na piątek 29 września 2023 roku. Początek studia przed wydarzeniem o godzinie 19:30.

O której pierwsza walka FAME MMA Friday Arena 2?

Jako pierwsi według karty walk w klatce pojawią się debiutujący Andrzej "Endri" Czysz oraz Roger Salla. Ich walki należy się spodziewać około godziny 20:00-20:15. Warto jednak zasiąść przed telewizorami lub monitorami od samego początku, aby śledzić uważnie wyniki FAME MMA Friday Arena 2, które mogą okazać się nieprzewidywalne.

Harmonogram gali

Organizacja FAME MMA na swoją piątą galę w tym roku przygotowała w harmonogramie 11 ciekawych walk. Pierwszym pojedynkiem, o którym wspomnieliśmy już wcześniej jest walka Endri vs Salla. Po niej dojdzie do pierwszego starcia w formule K-1. Zmierzą się w nim Łukasz "Mandzio" Samoń oraz Karol "Karolek" Dąbrowski

Im bliżej końca gali, tym oczy wszystkich fanów będą spoglądać na co-main i main event. W walce poprzedzającej walkę wieczoru zmierzą się debiutujący w sportach walki Daniel "Ostry" Ostaszewski i Kacper "Crusher" Błoński. Panowie zdecydowali się na boks w małych rękawicach, ale żeby tego było mało, dodatkowo pojedynek odbędzie się bez limitu czasowego. Dla Błońskiego to drugi taki pojedynek w karierze. Pierwszy raz bez limitu czasowego zmierzył się z Marcinem Dubielem, przegrywając po 18 minucie.

Main event to już drugie bezpośrednie starcie pomiędzy włodarzem FAME MMA a włodarzem FEN. Pierwsza walka odbyła się na zasadach MMA w klatce rzymskiej. "Boxdel" przez całą pierwszą rundę przeważał nad Jóźwiakiem przede wszystkim wagą. "Prezes FEN" nie mógł nabrać oddechu, bo cały czas był spychany do siatki. Po pierwszej rundzie sędzia Jarosz, widząc zmęczonego Jóźwiaka, zapytał go, czy chce kontynuować pojedynek. Ten jednak odpowiedział negatywnie i tym samym sędzia zakończył walkę.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk:

 • [K-1, małe rękawice]: Michał "Boxdel" Baron vs Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak
 • [Boks, małe rękawice, bez limitu czasowego]: Daniel "Ostry" Ostaszewski vs Kacper "Crusher" Błoński
 • [K-1, małe rękawice]: Jose "Josef Bratan" Simao vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • [MMA]: Adrian "Polak" Polański vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula
 • [MMA]: Alan "Alanik" Kwieciński vs Dominik Zadora
 • [K-1, małe rękawice]: Marcin "Xayoo" Majkut vs Marcin "Rafonix" Krasucki
 • [K-1, małe rękawice]: Martyna "Brylantynka" Janusz vs Agata "Fagata" Fąk
 • [MMA]: Filip Zabielski vs Robert "Sutonator" Pasut
 • [MMA]: Piotr Lisek vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
 • [K-1, małe rękawice]: Łukasz "Mandzio" Samoń vs Karol "Karolek" Dąbrowski
 • [MMA]: Andrzej "Endri" Czysz vs Roger Salla
baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.