Już w zbliżającą się sobotę odbędzie się kolejna gala FAME MMA, tym razem z numerem 21. Po niemałym zamieszaniu wokół pojedynków finalnie organizatorzy przygotowali dla swoich widzów aż 10 starć. Tym najbardziej wyczekiwanym jest main event, w którym zobaczymy Tomasza Adamka i Bandurę!

FAME MMA 21 o której godzinie - FAME MMA 21 data i godzina

Po raz kolejny fani największej federacji freakowej w Polsce będą mieli okazję oglądać galę przez nią organizowaną. Karta walk FAME MMA 21 pomimo różnych zawirowań jest już pełna i znalazło się w niej wiele ciekawych nazwisk. Poza walką wieczoru widzowie oczekują na co-main event, w którym pojawią się Alan Kwieciński i Michał Pasternak.

Chcąc obstawiać tę i inne walki na FAME MMA 21, warto założyć również konto z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki jego użyciu możecie wszystkie zakłady bez podatku oraz zagrać zakład bez ryzyka do 50 PLN!

Kiedy gala FAME MMA 21? O której godzinie FAME MMA 21?

Galę FAME MMA 21 zaplanowano oczywiście na sobotę 18 maja 2024 roku. Wydarzenie rozpocznie się rzecz jasna studiem już o godzinie 19:30.

O której pierwsza walka na FAME MMA 21?

Jak już wspomnieliśmy, nim dojdzie do walki, obejrzymy studio. Zaraz po nim przyjdzie oczywiście czas na pierwsze starcie, w którym udział wezmą Mrozzo i Młody Ninja. Pojedynek ma rozpocząć się około godziny 20:00.

Harmonogram gali

W pierwszej walce tego wieczoru zmierzą się Dominik "Mrozzo" Mrozowski i Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz. Następnie do oktagonu wejdą Jakub "Azdus" Matowiecki oraz Miłosz "Dejvid" Boras zamykając tym samym kartę wstępną. Główny segment gali zapoczątkuje starcie Dominika "Kalesona" Cybulskiego z Jakubem "Guzikiem" Szymańskim.

Czwarta walk tej gali będzie należała do Macieja "Kaczora BRS" Kaczmara oraz Mariusza "Hejtera" Słońskiego. Tuż po nich przyjdzie czas na pojedynek kobiet, który zaprezentuje Klaudia Syguła i Ewa Piątkowska. Następnie zobaczymy w akcji Grzegorza "Grega" Gancewskiego i Piotra "Szeliego" Szeligę. Przedostatnim starciem karty głównej będzie walka Adriana Cios i Tomasza "Strachu" Oświecińskiego.

Cały segment zamknie pojedynek Rafała "Takefuna" Górniaka z Robertem Pasutem. W co-main evencie FAME MMA 21 zobaczymy Alana Kwiecińskiego oraz Michała Pasternaka. Starcie wieńczące całe wydarzenie należy oczywiście do Tomasza Adamka oraz Patryka "Bandury" Bandurskiego.

Walka wieczoru:

  • [Boks, duże rękawice]: Tomasz Adamek vs Patryk "Bandura" Bandurski

Co-main event:

  • [Boks, duże rękawice]: Alan Kwieciński vs Michał Pasternak

Karta główna:

  • [K-1, małe rękawice]: Rafał "Takefun" Górniak vs Robert Pasut
  • [MMA]: Adrian Cios vs Tomasz "Strachu" Oświeciński
  • [MMA]: Grzegorz "Greg" Gancewski vs Piotr "Szeli" Szeliga
  • [Boks, K-1, MMA]: Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska
  • [K-1, gołe pięści]: Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar vs Mariusz "Hejter" Słoński
  • [Boks]: Dominik "Kaleson" Cybulski vs Jakub "Guzik" Szymański

Karta wstępna:

  • [K-1, małe rękawice]: Jakub "Azdus" Matowiecki vs Miłosz "Dejvid" Boras
  • [K-1, małe rękawice]: Dominik "Mrozzo" Mrozowski vs Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz