O której godzinie Clout MMA 4? Już w najbliższą sobotę zobaczymy już czwartą odsłonę gali Clout MMA. Federacja zaplanowała dla swoich widzów aż 10 ciekawych pojedynków. Do tych najbardziej wyczekiwanych należy oczywiście Main Event, w którym Lexy Chaplin zmierzy się z Martą Linkiewicz.

Clout MMA 4 o której godzinie - Clout MMA 4 data i godzina

Ostatnia gala organizowana przez Clout MMA odbyła się pod koniec grudnia poprzedniego roku. Tym razem karta walk Clout MMA 4 wydaje się jeszcze ciekawsza od poprzedniej. Ostatnim razem nie było problemów z transmisją, więc możemy mieć nadzieję, że i tym razem nie dojdzie do żadnych awarii.

Chcąc obstawiać podczas gali, warto założyć konto, wykorzystując nasz kod promocyjny Fortuna. Dzięki niemu możecie liczyć na bonus powitalny na łączną kwotę do 335 PLN!

Kiedy gala Clout MMA 4? O której godzinie Clout MMA 4?

Gala Clout MMA 4 zapowiedziano na sobotę 9 marca 2024 roku. Transmisja wraz ze studiem zostały zaplanowane na godzinę 19:30.

O której pierwsza walka na Clout MMA 4?

Oczywiście transmisja wydarzenia Clout MMA 4 rozpocznie się studiem. Pierwsza walka podczas gali, w której Rafał "Boro" Borkowski zmierzy się z Wojciechem "Rekordzistą" Sobierajskim odbędzie się już o godzinie 20:00.

Harmonogram gali

W pierwszym starciu na Clout MMA 4 Boro stoczy pojedynek z Rekordzistą. Zestawienia wstępne zamknie natomiast walka Lizaka z Sequento. Na początku karty głównej znajdziemy pojedynek Sebastiana "Ztrolowanego" Nowaka z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Po nich wystąpią Daniel Omielańczuk oraz Kamil Minda.

Następnym starciem wśród zestawień zaplanowanych na ten wieczór będzie wyczekiwany pojedynek, w który zmierzą się Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak i Adrian Cios. Po nim czeka nas walka raperów, czyli Major SPZ vs Zbuku. Po nich czas na pierwszą walkę kobiet tej nocy, mianowicie Małgorzatę "Gohę" Magical oraz Mariannę Schreiber. Główne starcia zamknie walka Dawid "Crazy" Załęcki vs Patryk "Wielki Bu" Masiak.

W wyczekiwanym Co-Main Evencie Clout MMA 4 oczywiście Marcin Najman stanie do pojedynku Jackiem "Muranem" Murańskim. Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie natomiast walka włodarza - Lexy Chaplin z Martą "Linkimaster" Linkiewicz.

Main event

  • [K-1, małe rękawice]: Lexy Chaplin vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz

Co-main event

  • [Boks, małe rękawice]: Marcin Najman vs Jacek Murański

Karta główna

  • [K-1, małe rękawice]: Dawid "Crazy" Załęcki vs Patryk "Wielki Bu" Masiak
  • [K-1, małe rękawice]: Małgorzata "Goha" Magical vs Marianna Schreiber
  • [MMA]: Michał "Zbuku" Buczek vs Paweł "Major SPZ" Majewski
  • [MMA]: Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Adrian Cios
  • [Boks, małe rękawice]: Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda
  • [MMA]: Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Karta wstępna

  • [MMA]: Piotr "Lizak" Lizakowski vs Przemysław "Sequento" Skulski
  • [MMA]: Rafał "Boro" Borkowski vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski