Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od historycznej pierwszej gali Clout MMA 1 na warszawskim Torwarze. Nowa federacja "wchodzi z buta" i od razu bierze do siebie głośne nazwiska ze świata influencerów i sportowców z krwi i kości. O której godzinie Clout MMA? Jak wygląda harmonogram walk na Clout MMA 1?

O której godzinie Clout MMA 1?

Gala Clout MMA w Warszawie rozpocznie się studiem na oficjalnym kanale YouTube 5 sierpnia o godz. 19:00. Oficjalnie rozpoczęcie gali zaplanowano na godzinę 20:00.

Clout MMA 1 godzina pierwszej walki

Pierwsze starcie, czyli pojedynek Ludwiczka z Super Mario powinien rozpocząć się około godziny 20:15.

Clout MMA 1 - harmonogram gali

Wyniki Clout MMA zawierają trzynaście ciekawych zestawień. Pierwsi do klatki wejdą Kacper "Ludwiczek" Bociański i Mariusz "Super Mario" Sobczak. Po nich w drugiej darmowej walce zobaczymy posiadacza purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu i podróżnika, Piotra Pająka, który na zasadach MMA rywalizować będzie z Wojciechem "Rekordzistą" Sobierajskim.

Trzecie w kolejności starcie to walka Piotra "Lizaka" Lizakowskiego, który spędził sporo czasu w amatorskim MMA z bardzo dobrymi rezultatami z Dominikiem Skowyrą.

Następnie będziemy świadkiem powrotu do klatki Konrada Karwata. Zawodnik, który niegdyś występował w High League i ma na koncie dwa zwycięstwa, zmierzy się z tłumaczem Clout, Michałem Waleszczyńskim. Co ciekawe początkowo Karwat miał się zmierzyć z Jarosławem "Ninja Jarek" Sobonkiewiczem.

Ciekawie zapowiada się piąta w kolejności walka na gali Clout MMA 1, czyli starcie Moniki Laskowskiej z Nikitą. Monikę Laskowską każdy kojarzy z wywiadów, które robi od początku freak fightów w naszym kraju. Zasłynęła ona między innymi słynnym wywiadzie, w którym został zaatakowany Amadeusz Ferrari. Jej rywalką będzie inna debiutantka, Nikita. Była dziewczyna Magicala nie jest związana ze sportami walki, na dodatek nie imponuje warunkami fizycznymi. W związku, z czym trudno szukać po jej stronie atutów, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na jej korzyść.

Wszystkie walki

 1. Kacper "Ludwiczek" Bociański vs Mariusz "Super Mario" Sobczak
 2. Piotr Pająk vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski
 3. Dominik Pudzianowski vs Błażej Augustyn
 4. Piotr "Lizak" Lizakowski vs Dominik Skowyra
 5. Konrad Karwat vs Michał Waleszczyński
 6. Cezary "Czarek Czaruje" Gołębiewski vs Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak
 7. Nikola "Nikita" Biela vs Monika "Najlepsza Polska Dziennikarka" Laskowska
 8. Adrian Cios vs Łukasz "Magical JR" Malankowski
 9. Paulina Hornik vs Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka
 10. Denis Labryga vs Dawid "Crazy" Załęcki
 11. Tomasz Sarara vs Jay Silva
 12. Tomasz Hajto vs Zbigniew Bartman
 13. Marcin "El Testosteron" Najman vs Andrzej "Polski Książe" Fonfara
Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!