Nowi bukmacherzy 2023

W Polsce po nowelizacji ustawy hazardowej co roku na rynku pojawiają się nowe firmy bukmacherskie, oferujące szeroką ofertę i atrakcyjne bonusy powitalne. Konkurencja stale rośnie, ale nadal jest miejsce na innowacyjne pomysły. Jeśli chcesz być na bieżąco, przedstawiamy spis najnowszych bukmacherów, którzy uzyskali licencję Ministerstwa Finansów. Znajdziesz w nim krótki opis, zalety i wady oraz aktualne promocje dla graczy.


Rynek bukmacherski ciągle się rozwija, a z każdym rokiem pojawiają się na nim nowe podmioty. Nowi legalni bukmacherzy 2023 będą mieli trudne zadanie przebicia się wśród konkurencji. Tym bardziej sytuacja wśród organizatorów zakładów wzajemnych może przybrać korzystny obrót dla każdego pasjonata. Im więcej firm bukmacherskich, tym większa rywalizacja o klienta, dla którego poszczególne przedsiębiorstwa przygotowują coraz to nowe promocje.

Nowe licencje bukmacherskie 2023 Ministerstwo Finansów przyznało kilku bukmacherom. Inni natomiast otrzymali uprawnienia w poprzednim roku, jednak to właśnie teraz będą systematycznie rozwijali własny serwis internetowy, próbując dotrzeć do jak największej liczby graczy. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jakie warunki musi spełnić nowy bukmacher internetowy 2023, aby skutecznie rywalizować o większy kawałek bukmacherskiego tortu.

Jeśli chodzi o promocje, jakie oferują nowi bukmacherzy w Polsce aktualna sytuacja społeczno-gospodarcza pozwala przypuszczać o ich dużym natężeniu. W 2020 roku zaobserwowaliśmy zwiększony ruch na zakładach wzajemnych, pomimo negatywnego oddziaływania pandemii. Nowi bukmacherzy mają zatem ogromne szanse na pozyskanie w obecnym roku nowego narybku graczy, którzy zostali zachęceni obietnicami wysokich wygranych.

Nowi bukmacherzy 2023 – wyzwania nowego roku

Nowibukmacherzy

Zgodnie z trendem, co roku kolejne firmy ubiegają się o licencję od Ministerstwa Finansów pozwalającą na legalną obsługę zakładów bukmacherskich. Każdy nowy bukmacher będzie miał przed sobą trudne zadanie stworzenia modelu biznesowego, który spełni oczekiwania odbiorców. Nowi bukmacherzy w 2023 roku powinni przede wszystkim skupić swoje działania na dostarczeniu graczom najlepszej oferty, opartej na wielu dyscyplinach i rynkach zdarzeń. Nie mogą pod tym względem odstawać od innych podmiotów. Zrozumiałe jest, że dla świeżo powstałej firmy dość karkołomne wydaje się spełnienie wszystkich wymogów rynkowych. Jednak nowi bukmacherzy powinni czerpać pełnymi garściami z doświadczeń takich organizatorów zakładów wzajemnych jak choćby eWinner. Bukmacher ten w ekstremalnie krótkim czasie zdobył rzesze zwolenników, wykorzystując proces zdobywania licencji jako czas do zbudowania solidnej oferty.

Nowi legalni bukmacherzy będą musieli stawić czoła postulatom typerów o stworzeniu nowych funkcjonalności dla platformy transakcyjnej. Chodzi tutaj przede wszystkim o wprowadzenie pełnej gamy nowoczesnych metod płatności, a także oferowaniu powszechnie chwalonych mechanizmów zakładowych, takich jak cash-out. Z całą pewnością typerzy są również ciekawi, jakie kody promocyjne mają do zaoferowania młode platformy. Nie da się ukryć, że na forach typerskich każdy nowy bukmacher wzbudza ogromne zainteresowanie. Gracze pragną poznać nowe spojrzenie na rynek, na podstawie którego podejmą decyzję o ewentualnej współpracy.

Jeśli chodzi o warunku rynkowe, jakie spotkają nowi bukmacherzy w Polsce, aktualna sytuacja pozwala patrzeć w przyszłość z dużą dozą optymizmu. Ograniczenia pandemiczne nie dotyczą internetowych zakładów bukmacherskich, które pozostawały otwarte przez cały czas. Ponieważ ludzie koncentrują się obecnie na zapewnianiu sobie rozrywki z wygodnej pozycji fotela we własnym domu, rynek bukmacherski kwitnie na niespotykaną skalę. Umożliwia bowiem dostarczanie sportowych emocji, dając jednocześnie szansę na podreperowanie domowego budżetu. Nowi legalni bukmacherzy w 2023 z pewnością wykorzystają ten trend, co nastąpi z korzyścią dla polskich graczy, spragnionych innowacji w dziedzinie zakładów bukmacherskich.

Nowi bukmacherzy w Polsce – aktualna sytuacja

Nowibukmacherzy5

Mając za sobą analizę predyspozycji, które mają nowi bukmacherzy w Polsce aktualna sytuacja i pozytywny odzew typerów pozwalają przypuszczać, że otrzymają oni dużą szansę, aby zaistnieć na rynku. Nowe licencje bukmacherskie 2023 z pewnością zostają przyznane przez Ministerstwo Finansów, jednak nikt nie wie, kiedy to nastąpi.

Best Bet miał plany uruchomienia serwisu w 2020 roku, jednak nie udało mu się wystartować. Dlatego ten nowy bukmacher internetowy 2023 rok traktuje jako szansę na rozwinięcie swojej działalności. Na nowe licencje bukmacherskie 2023 oczekuje z niecierpliwością również OKBet. Zobaczymy, czy firma zagwarantuje sobie przychylne spojrzenie urzędników. Wszyscy nowi bukmacherzy 2023 będą mieli przed sobą wiele wyzwań natury marketingowej, finansowej i rynkowej. Nowi bukmacherzy 2023 poczynią z pewnością wiele wysiłków, aby szybko zdobyć uwagę typerów. Mogą to uczynić za pośrednictwem ciekawej oferty i licznych promocji, które zagwarantują pierwszym graczom duże sukcesy finansowe. Marketing szeptany wciąż pozostaje najskuteczniejszym narzędziem w procesie zdobywania udziału w rynku. Dlatego typerzy z entuzjazmem wypatrują pojawienia się nowych podmiotów, licząc na preferencyjne traktowanie.

Nowi bukmacherzy 2023 nie powinni przerażać się silną konkurencją, lecz rozważyć alternatywne podejście do zakładów wzajemnych. Innowacyjne rozwiązania, bezprecedensowe promocje, nowe rynki zdarzeń – to wszystko ma potencjał przyciągnięcia rzeszy stałych użytkowników. Z niecierpliwością czekamy na uruchomienie serwisów internetowych wspomnianych podmiotów, licząc na realne korzyści inwestycyjne połączone z bukmacherskimi emocjami.

Przeczytaj: Bonus bez depozytu

Nowy bukmacher Superbet

 

Superbet to nie do końca nowy bukmacher, ponieważ serwis rozpoczął działalność w 2020 roku, ale należy do grona nowych bukmacherów pod względem innowacji i podejścia do klientów. Tym ostatnim są głównie bonusy i promocje okresowe, a tych Superbet ma najwięcej na polskim rynku spośród wszystkich legalnych bukmacherów! 

Duży rozgłos serwis Superbet zyskał przede wszystkim poprzez współpracę z jednym z najlepszych polskich bramkarzy w historii - Jerzym Dudkiem, mistrzem UFC - Janem Błachowiczem oraz obecnym piłkarzem, a wcześniej Reprezentantem Polski - Sławomirem Peszko.

Pochlebne opinie w środowisku typerów nowy bukmacher Superbet otrzymuje również ze względu na szeroką ofertę zakładów. Co prawda miłośnicy analizowania niższych klas rozgrywkowych raczej nie poszaleją i z pewnością w tej kwestii STS, czy Fortuna wypadają lepiej, ale z całą pewnością Superbet nie ma się czego wstydzić. W najgorętszym okresie w trakcie sezonu można liczyć od 30 do 40 dyscyplin sportowych, z czego najwięcej rynków zdarzeń znajduje się oczywiście w piłce nożnej.

Duży plus należy się bukmacherowi za udostępnianie transmisji live z najpopularniejszych dyscyplin. Tylko niektórzy nowi bukmacherzy decydują się na tego typu udogodnienie dla zarejestrowanych użytkowników. Jak już jesteśmy przy transmisjach, warto dodać, że Superbet mocno wspiera zakłady na żywo. Mnóstwo sportów, spore zróżnicowanie zakładów oraz świetna funkcja match-tracker wraz z zaawansowanymi statystykami i przebiegiem spotkań to główne powody, dlaczego warto poświęcić dosłownie chwilę i założyć konto.

Fuksiarz - nowy bukmacher podbijający rynek

 

Większość nowych bukmacherów stosuje różne techniki, aby przyciągnąć do siebie klientów. Do takich zaliczamy m.in.: wysokie bonusy, wprowadzenie szerokiej oferty zakładów, dopracowanie aplikacji mobilnej, innowacyjne pomysły, wyróżnienie oferty w kategorii e-sport, sporty wirtualne lub gry karciane, wysokie kursy, współpraca z popularnymi osobami. Fuksiarz jako jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku od początku wyróżniał się innowacyjnością i zaangażowaniem w dobry marketing. Jak widać, przyniosło to bardzo dobre efekty. Twarzą zakładów bukmacherskich Fuksiarz, jest Krzysztof Stanowski, który na swoich mediach społecznościowych "kręci" naprawdę duże liczby. Do tego Fuksiarz wraz ze wspomnianym wyżej Superbetem współpracują z Kanałem Sportowym posiadającym blisko 900 tys. subskrypcji na YouTube.

Własne pomysły to kolejny element, którym Fuksiarz może przyciągać nowych graczy. Funkcja "Early Payout" zbiera bardzo pozytywne opinie na forach i grupach bukmacherskich. Na czym ona polega? Jeśli wytypowałeś daną drużynę w piłce nożnej, a ta osiągnęła dwubramkowe prowadzenie, mecz automatycznie zostaje rozliczony pozytywnie bez względu na końcowy rezultat. Promocja obowiązuje na wszystkie najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie i może ratować wiele kuponów. Drugim ciekawym pomysłem jest wprowadzenie promocji "Cashback bez limitu", który gwarantuje zwrot stawki w zależności od liczby zdarzeń na kuponie AKO. Im więcej zdarzeń, tym większy zwrot środków. Największy zwrot przysługuje graczom, którzy obstawią 15 zdarzeń, a kupon okaże się przegrany (50% zwrot stawki).

Sprawdź również: Kod Promocyjny Fuksiarz

Betters

 

Kolejny nowy bukmacher w Polsce wystartował w połowie 2021 roku. Marka należy do Silesia Entertainment Sp. z o.o., a została założona 3 marca 2020 roku. Jest to w pełni legalna firma, która uzyskała licencję Ministerstwa Finansów 16 kwietnia 2021 r. Ambasadorem nowego bukmachera w Polsce jest znany polski dziennikarz sportowy – Bożydar Iwanow. W naszym kraju dominuje kilku operatorów zakładów wzajemnych. Pozostali nowi bukmacherzy walczą o zgarnięcie mniejszego kawałka tortu. Na pewno na ten moment ciężko prognozować, jak poradzi sobie Betters w przyszłości. Bez wątpienia pierwsze wrażenie liczy się najbardziej. Osoby odpowiedzialne za design strony włożyły dużo trudu, aby udoskonalić serwis internetowy. Czarna profesjonalna szata graficzna i świetny interfejs to dwa elementy, które rzucają się w oczy.

Do plusów można już zaliczyć ofertę sportów wirtualnych. Widać, że nowy bukmacher wziął sobie opinie graczy do serca. Znajdziemy tu sześć wirtualnych dyscyplin i ogromną liczbę rynków zdarzeń. Na plus zasługują również rozgrywki e-sportowe. W przyszłości bukmacher Betters może stać się potentatem w tej kategorii. Niewątpliwie nowi bukmacherzy w 2023 roku na początku działalności kuszą typerów atrakcyjnymi promocjami. W tym aspekcie Betters musi jeszcze popracować, ponieważ bonus powitalny jest zbyt niski jak na obecne standardy.

GO+Bet

 

Najświeższym narybkiem na polskim rynku bukmacherskim jest Go+Bet. Zgodnie z danymi firma z siedzibą w Warszawie jest 20. legalnym bukmacherem oferującym zakłady online. Spółka została założona 8 września 2016 roku, dlatego ciężko nazwać GOPlusBet całkowicie nowym bukmacherem. Właściciele postanowili wystartować w pierwszej połowie 2022 roku, jednak na ten moment jeszcze nie możemy wyróżnić serwisu za nic nadzwyczajnego. Chylimy jednak czoła, że podmiot od razu włączył szósty bieg, wprowadzając szeroką ofertę zakładów. Nie mówimy tylko o ofercie sportowej. Szczególnie zadowoleni mogą być fani e-sportu. W osobnej zakładce znajdziemy blisko 10. tytułów gier, a największą popularnością cieszy się CS:GO, League of Legends, Valorant, Starcraft oraz Dota 2. Świetnym rozwiązaniem jest wdrożenie transmisji na żywo, dzięki czemu możemy obstawiać rozgrywki e-sportowe w czasie rzeczywistym i śledzić poczynania graczy w dużym oknie z obrazem Full HD.

Nowi bukmacherzy, idąc za aktualnymi trendami, muszą proponować klientom solidną ofertę na żywo. GO+Bet nie próżnował przez okres po otrzymaniu licencji Ministerstwa Finansów. Oferta live wygląda naprawdę dobrze i ciężko jest się do czegoś przyczepić. Na spore uznanie zasługuje „widok szczegółowy”, dzięki któremu dostajemy podgląd na to, co dzieje się w trakcie meczu. Ponadto po prawej stronie w małym oknie pojawia się match-tracker ze szczegółowymi statystykami. Drugą opcją jest „multipodgląd” pozwalający na dodawanie nawet kilkudziesięciu wydarzeń sportowych na jeden ekran. W przyszłości GO+Bet jako nowy bukmacher powinien jeszcze pomyśleć o wprowadzeniu transmisji na żywo.

Bukmacher GOPlusBet znalazł się w zacnym gronie nowych bukmacherów, którzy cały czas modernizują swoją ofertę, aby przyciągnąć jak najwięcej graczy. Przed firmą spore wyzwanie, jeśli chce się przebić wśród konkurencyjnych serwisów. Najlepsze rozwiązanie to atrakcyjny bonus na start dla nowych użytkowników. Na ten moment po rejestracji konta zgarnąć można cashback do 300 PLN oraz urodzinowy freebet o wartości 25 PLN. Nadal jest to za mało, ale z pewnością w przyszłości GO+Bet uraczy nas innymi formami benefitów.

Betcris

 

 

Bukmacher Betcris to jeden z najmłodszych legalnych serwisów w naszym kraju. Nowy bukmacher udostępnił możliwość obstawiania latem bieżącego roku. Z oficjalnych informacji wiadomo, że właściciele firmy mają spore doświadczenie w branży zakładów bukmacherskich. Betcris przez lata zdobywał rozgłos m.in. w Ameryce Południowej. Co wyróżnia tego operatora na tle innych? Kluczowym elementem każdego bukmachera z punktu widzenia graczy jest oferta zakładów. Bez przynajmniej 30 dyscyplin sportowych nowi bukmacherzy nie mają szans na wyróżnienie się spośród 20 legalnych serwisów w Polsce. Od początku widać, że Betcris chce zawojować rynek. Znajdziemy tutaj typy na ponad 40 kategorii sportów! Warto zaznaczyć, że jest to jeden z nielicznych bukmacherów, który mocno wspiera niszowe sporty i ligi. Naprawdę jest w czym wybierać.

Na spore uznanie zasługuje także oferta live. Gracz dostaje możliwość widoku szczegółowego z dopracowanym match-trackerem, funkcję „Multipodgląd”, która umożliwia dodawanie kilku spotkań na jedno okno, a także kalendarz. Dzięki niemu nie przegapimy żadnej szansy na zarobienie dodatkowych środków w typach na żywo. Świetną informację mamy dla fanów gier komputerowych. Nowe zakłady bukmacherskie Betcris posiadają odrębną zakładkę na E-sport. Użytkownicy serwisu mogą typować ponad 8 tytułów gier, w tym przede wszystkim niszowe turnieje! Za to należy się właścicielom duże uznanie. Ponadto warto sprawdzić ofertę sportów wirtualnych, która gwarantuje aż sześć wirtualnych dyscyplin. W ramach pakietu powitalnego nowy bukmacher oferuje kursowy boost, promocję na zakłady AKO oraz freebet o wartości 50 zł.

Mr Bet

Nowibukmacherzy3

Mr Bet został  wpisany do rejestru przedsiębiorców KRS we wrześniu 2018 roku, a licencję Ministerstwa Finansów otrzymał dwa lata później, mając na celu uczynienie zakładów bukmacherskich ważną gałęzią swego modelu biznesowego. Mr Bet to spółka-córka portugalskiego kasyna internetowego Faro Entertainment. W 2021 roku nowy bukmacher BetCris wykupił spółkę i w oficjalnych dokumentach figuruje jako Mr Bet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Firma Mr Bet zapowiadała, że otworzy dla graczy zupełnie nowe możliwości, a jako nowy bukmacher internetowy skusi klientów atrakcyjnymi promocjami. Z racji sprzedania spółki, opracowaniem oferty, bonusów i innych udogodnień dla użytkowników zajmie się bukmacher BetCris, o którym przeczytacie w dalszej części artykułu.

Betx

Nowibukmacherzy5

Nowi bukmacherzy 2023 będą mieć nie lada wyzwanie, aby pobić ofertę powitalną serwisu Betx. Ten nowy bukmacher, który rozpoczął działalność online w 2020 r., przygotował dla nowych graczy pokaźny bonus od pierwszego depozytu, a także freebet po weryfikacji konta. Pod tym względem Betx plasuje się w czołówce rankingu bukmacherów. Serwis powoli dorównuje ofertą największym gigantom na polskim rynku. Jeśli przyjrzymy się ofercie przedmeczowej, ta skupia się bardziej na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. To, co wyróżnia jednak nowe zakłady bukmacherskie z siedzibą w Bielsku-Białej to liczba rynków zdarzeń. Aktualnie Betx plasuje się na czele stawki, oferując na popularne ligi ponad 700 rynków. Bardzo dobrze jest także w kategorii E-sport. Nowi bukmacherzy online dostrzegają wzrost zainteresowania tą branżą. Betx od początku mocno skupił się na szerokiej ofercie e-sportowej. Gracze, którzy zarejestrują konto, mogą typować takie tytuły jak:

  • CS:GO,
  • League of Legends,
  • Dota 2,
  • Kings of Glory,
  • Starcraft,
  • Starcraft 2,
  • Valorant,
  • Rainbow Six,
  • Rush Football.

Wszystkie dostępne kategorie gier gwarantują zdarzenia na najważniejsze i niszowe turnieje! Warto zaznaczyć, że jest to idealny nowy bukmacher w Polsce, jeśli lubimy obstawiać mniej oczywiste selekcje. W CS:GO można liczyć nawet na około 100 rynków zdarzeń. W Polsce żaden inny bukmacher nie ma tak zróżnicowanej oferty. Co jakiś czas pojawiają się również bonusy okresowe, które dają możliwość zgarnięcia całkiem solidnych freebetów. Nowy bukmacher Betx ma duży potencjał na stanie się przodującym serwisem w naszym kraju. Mamy nadzieję, że właściciele nie zaprzepaszczą tak dogodnej okazji.

OKbet

Nowibukmacherzy6

OKBet wejdzie na polski rynek jako nowy bukmacher 2023, mając na celu zrewolucjonizowanie zakładów bukmacherskich. Firma otrzymała wszystkie niezbędne pozwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych już w 2019 roku. Niestety do tej pory nowe zakłady bukmacherskie OKbet nie wystartowały ze swoją ofertą. Na pewno ciężko na ten moment określić, jak będzie wyglądała strona internetowa oraz repertuar wydarzeń przedmeczowych i live. Z całą pewnością, aby nowy bukmacher w Polsce miał szansę na zaistnienie wśród nowych użytkowników, musi zaproponować sporą liczbę dyscyplin sportowych i rynków zdarzeń. Nowi bukmacherzy coraz częściej starają się wprowadzać zakłady specjalne np. na statystyki graczy lub wydarzenia meczowe.

Świetnym rozwiązaniem byłoby także porównanie do serwisu LVBet, który ma w ofercie handicapy azjatyckie. Bez wątpienia nowy bukmacher OKbet stałby się w ten sposób wielką konkurencją dla znanych marek. Nowi bukmacherzy w Polsce regularnie starają się wyłącznie o licencję internetową. Nie wiemy jednak, czy OKbet ma w planach otworzenie punktów stacjonarnych. Te odchodzą powoli w zapomnienie, ponieważ ponad 80% użytkowników typuje online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Naszym zdaniem nowi bukmacherzy powinni iść śladem innych i skupić się tylko na działalności przez Internet.

Zobacz też: Kod Promocyny OKbet

Nowi bukmacherzy 2022 - komu przyznano licencję w zeszłym roku?

Licencje bukmacherskie w 2022 zostały przyznane trzem bukmacherom: BetCris, Go+Bet oraz Betters. Na chwilę obecną niewiele wiadomo o szczegółach procesu uzyskiwania licencji przez inne podmioty. Komunikaty medialne ze strony właścicieli niektórych firm pozwalają przewidywać, że niebawem wejdą one na rynek.


Dla jakich nowych bukmacherów 2023 rok będzie przełomowym?
Nowymi bukmacherami są m.in. Betters, Fuksiarz, Superbet, GO+Bet oraz BetCris. Na uruchomienie strony internetowej cały czas oczekuje również OKBet, który uzyskał licencję w 2019 roku.
Jakich nowych bukmacherów zobaczymy w 2023 roku?
Niestety na to pytanie ciężko odpowiedzieć, jednak wiemy, że kilka firm stara się o pozyskanie licencji Ministerstwa Finansów. To oznacza, że w 2023 roku mamy szansę na założenie konta w nowym serwisie.